Načítání dat...
Sexy punčochy
Sexy punčochy Punčochy jsou nejlepším způsobem, jak zdůraznit krásu ženských nohou. Žádný muž z nich nebude moci spusti...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Sexy punčochy

Punčochy jsou nejlepším způsobem, jak zdůraznit krásu ženských nohou. Žádný muž z nich nebude moci spustit oči, ale to je moc dobře, protože přesně tak má fungovat erotické spodní prádlo. Náš internetový obchod zve k prohlédnutí naší nabídky. Bezpochyby stojí za to mít ve svém šatníku alespoň jeden pár těchto sexy punčoch. V našem obchodě si můžete vybrat ze stovek modelů zhotovených z různých materiálů a s různými doplňky. Krásné výšivky, mašličky nebo jemné krajkové ozdoby přidají ženským nohám na jedinečnosti. V kombinaci se sexy podprsenkou a kalhotkami způsobí, že žádný muž neodolá.

Sexy punčochy – váš nový způsob, jak zeštíhlit nohy!

Přemýšlíte, co dělat, aby vaše nohy vypadaly ještě smyslněji a svůdněji? Sexy punčochy jsou osvědčeným prvkem dámského spodního prádla, díky kterému se každá žena cítí žensky a smyslně bez ohledu na situaci. Sexy  punčochy se také stále častěji stávají alternativou ke klasickým punčocháčům, zaručují tak nejen větší pohodlí při každodenním nošení, ale také velkolepý vizuální efekt. Není svůdnějšího prvku ženského šatníku než sexy punčochy, které dokonale padnou na ženské tělo.

Sexy punčochy – který model se vyplatí vybrat?

Sexy punčochy jsou perfektním doplňkem každého smyslného spodního prádla – jak pro romantické chvíle ve dvou, tak pro každodenní výlety, např. do práce. Ukazuje se však, že v závislosti na účelu a potřebách žen si můžeme vybrat z mnoha různých modelů sexy punčoch. Nejoblíbenější jsou:

- Hold-upy, které drží na těle díky silikonovým páskům na vnitřní straně horní části punčoch. Díky tomu je nemusíme dodatečně připevňovat na speciální opasek, což se promítá do většího pohodlí při nošení. Důležité je, že horní část punčoch je také obvykle zdobena krajkou nebo guipure, což poskytuje ještě lepší vizuální efekt;

Sexy punčochy s páskem, které se vybírají hlavně do horkých nocí ve dvou. Tento typ spodního prádla se skvěle hodí ke krajkovému spodnímu prádlu, sexy noční košili nebo saténovému županu. V každém případě jsou punčochy zajímavým doplňkem, který probouzí mužskou fantazii.

Sexy punčochy a materiál – na co si dát pozor při výběru?

Většina žen, které volí sexy punčochy, věnuje pozornost především jejich střihu, typu a barvě. Ukazuje se však, že neméně důležitou otázkou je zde výběr správného materiálu, díky kterému je model pohodlný a dobře sedí na těle. Z tohoto důvodu se vyplatí sáhnout pouze po těch sexy punčochách, které jsou vyrobeny z jemných a příjemných materiálů na tělo, jako je nylon se zvýšenou elasticitou a odolností. V ideálním případě by tento typ spodního prádla měl obsahovat i příměs elastanu, díky kterému  sexy punčochy  ještě lépe přilnou k tělu a zároveň nám budou déle sloužit a častým praním se nepoškodí. Dobrou zprávou je, že punčochy vyrobené z nylonu s příměsí spodního prádla jsou chráněny před obláčky a poškozením.

Kdy je dobré nosit erotické punčochy?

Předpokládá se, že sexy punčochy jsou prvkem spodního prádla určeným pouze k nošení při zvláštních večerních příležitostech. Stále častěji se však setkáváme s tím, že se zdržení stává skvělým prvkem outfitu do kanceláře, např. elegantního obleku nebo klasických šatů. Pro každodenní výlety stojí za to zvolit dokonale hladké modely punčoch s tloušťkou přizpůsobenou ročnímu období a povětrnostním podmínkám.

Na druhou stranu dámy, které plánují romantické rande se svou drahou polovičkou, mohou sáhnout po  sexy punčochách se smyslným švem vzadu nebo síťovaných punčochách, které ještě více stimulují mužskou fantazii. Skvělou volbou zde budou i smyslné červené nebo černé modely punčoch, které budou krásně ladit s nočním prádlem.  Sexy punčochy s páskem jsou také velmi dobrou volbou pro nevěstu, která se chce cítit výjimečně jak při této významné události, tak během svatební noci. Mezi nevěstami jsou velmi oblíbené bílé punčochy s krajkovým páskem, stejně jako ty v neutrálních, nahých barvách.

Sexy punčochy pro ženy v Ekskluzywna.cz

Hledáte perfektní punčochy pro výjimečné chvíle se svou milovanou? Podívejte se na naše návrhy, které jsou k dispozici v Ekskluzywna.cz. Najdete zde široký výběr  sexy punčoch v různých barvách a velikostech, které dokonale podtrhnou krásu vašeho těla.