Načítání dat...
Dámské kalhotky, tanga, šortky Gabidar Prioritou polské značky je především komfort a pohodlí pro každou ženu. Při výrobě spodního prádla s...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Dámské kalhotky, tanga, šortky Gabidar

    Prioritou polské značky je především komfort a pohodlí pro každou ženu. Při výrobě spodního prádla se snaží ze všech sil nabídnout produkty, které jsou příjemné v nošení, a které prakticky nejsou cítit, že se nosí. Právě taková je značka Gabidar, která svojí nabídku směruje ženám prakticky v každém věku. Nabízí špičkové produkty, dostupné ve velmi atraktivních cenách. Nejvyšší kvalita bavlny, dokonalé provedení, zajímavé modely a vzory, které způsobují, že je chceme nosit a vsadit si na ně.

    Co Vám můžeme nabídnout? Doporučujeme různé typy kalhotek a tanga dostupné v barvách: bílá, černá a tělová. Jedny jsou hladké, druhé s krajkou, jedny s niským a jiné s vyšším pasem. Každý model vypadá perfektně v každém ohledu a každý se nosí s největší radostí. Gabidar je dámské spodní prádlo, které můžete nosit jak v noci, tak během dne. Každý nejmenší prvek byl promyšlen s velkou péčí a pozorností i na ty nejmenší detaily. Jsme si jisti, že bohatá nabídka Vám dovolí Drahé Dámy vybrat si ty nejlepší kalhotky pro sebe. Srdečně Vás zveme.