Načítání dat...
Spodní prádlo Kris Line – záruka pohodlí, jemnosti a smyslnosti pro každou ženu Kris Line je polský výrobce dámského spodního prádla, který...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Kris Line – záruka pohodlí, jemnosti a smyslnosti pro každou ženu

Kris Line je polský výrobce dámského spodního prádla, který působí na trhu se spodním prádlem nepřetržitě již více než 25 let. Ačkoli zpočátku bylo spodní prádlo Kris Line  k dispozici zákazníkům pouze na domácím trhu, tvrdá práce a uspořádání společnosti zpřístupnily tyto produkty ženám žijícím v mnoha zemích po celém světě. Jak společnost zdůrazňuje, spodní prádlo Kris Line je perfektní kombinací klasického střihu, který zaručuje maximální pohodlí za všech podmínek, stejně jako složitě vybraných detailů, které zdůrazňují ženskou smyslnost a smyslnost.

Značka Kris Line se snaží uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, proto ve svých výrobcích používá pouze vysoce kvalitní suroviny. Spodní prádlo Kris Line je šité na základě příjemných na dotek krajky, výšivky, tylu a pletenin, které se dokonale přizpůsobují ženskému tělu a zároveň nedráždí jemnou pokožku.

Široká škála spodního prádla Kris Line zahrnuje především push-up, vyztužené a měkké podprsenky, které jsou k dispozici v malých i velkých košíčcích určených pro malé obvody pod poprsím. Můžete si také vybrat sportovní prádlo (sportovní podprsenky  m.in. Kris Line s univerzálním střihem), stejně jako různé  typy plavek Kris Line (dvoudílné plavky, jednodílné a tankini, které jsou k dispozici s různými typy košíčků).