Načítání dat...
Uniconf  
Uniconf
Uniconf Uniconf je značka známá plavkami, navrženými s přidáním neobvyklých etno vzorů nebo elegantních dekorací. Modely plavek této značky...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Uniconf

Uniconf je značka známá plavkami, navrženými s přidáním neobvyklých etno vzorů nebo elegantních dekorací. Modely plavek této značky jsou ideální pro fanoušky originálního plážového oblečení a dominantní černá barva návrhu od Uniconf je nadčasová a univerzální. Kromě toho černá zdůrazňuje a zeštíhluje postavu a hodí se téměř ke všem typům pleti.

Plavky Uniconf

Na našich webových stránkách jsou modely jednodílného oblečení, které vám umožní cítit se zvláštní na pláži, u bazénu nebo dokonce v lázních. Pro větší pohodlí a pohodlí mají kostýmy trojúhelníkové košíčky bez kostic, vyztužené odnímatelnou houbou. Na  zadní straně jsou plavky vyříznuty ve tvaru písmene "V", zdůrazňují linii zad a dodávají eleganci a třídu. Dámské plavky Uniconf jsou na vnitřní straně lemovány přídavným ochranným materiálem, odolným vůči ultrachloru a mořské vodě. Díky těmto vlastnostem si plavky Uniconf zachovává trvanlivost a dobrý vzhled a může být používáno po dlouhou dobu.