Načítání dat...
Hanna Style – spodní prádlo pro ženy, které se chtějí cítit výjimečně v každé situaci Hanna Style je polská rodinná firma založená v 90. le...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Hanna Style – spodní prádlo pro ženy, které se chtějí cítit výjimečně v každé situaci

Hanna Style je polská rodinná firma založená v 90. letech minulého století, která již více než 30 let šije pohodlné a vizuálně atraktivní spodní prádlo pro ženy. Její činnost se zaměřuje především na výrobu bezešvého prádla Hanna Style, které je na jedné straně pohodlné a dokonale se hodí k tělu a na druhé straně je vizuálně atraktivní, což dává ženám větší sebevědomí.

První kroky, které Hanna Style podnikla v odvětví spodního prádla, byly často zaplaceny obtížemi a četnými pády. Postupem času se jim však podařilo vytvořit první kolekci spodního prádla Hanna Style, která měla úspěch nejprve na lokálním a následně i na domácím trhu. Dnes  zaujímá Hanna Style vysoké postavení mezi podniky specializujícími se na bezešvou výrobu. Společnost má velkou výrobní kapacitu, a co je nejdůležitější – obrovskou databázi nápadů a inspirací pro vytvoření dalších zajímavých projektů spodního prádla.

Hanna Style kalhotky a podprsenky – pohodlné, stylové a cenově dostupné

Dámské spodní prádlo Hanna Style je šité z jemné příze ve výrobním závodě v Komornikách, kde každý z výrobků prochází všemi fázemi výroby, od barvení a stříhání, přes šití a přenos log, až po balení. Důležité je, že společnost není omezena na výrobu jednoho typu výrobků. Jejich nabídka zahrnuje různé typy dámského prádla Hanna Style, včetně m.in klasického, korekčního, fitness, těhotenského, laserového a termoaktivního prádla.

Díky zavedení revoluční technologie jsou kalhotky Hanna Style i podprsenky Hanna Style  pohodlné, nedráždí pokožku a nezarývají se do těla a zároveň poskytují bezkonkurenční prodyšnost a antibakteriální charakter. Díky tomu se každá žena může cítit pohodlně bez ohledu na situaci a místo, ve kterém se právě nachází.