Načítání dat...
Pamami  
Pamami
Stylové čepice PaMaMi – milujte zimu v každé verzi PaMaMi je polská značka rodinného oblečení, která působí na domácím trhu s oblečením již...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Stylové čepice PaMaMi – milujte zimu v každé verzi

PaMaMi je polská značka rodinného oblečení, která působí na domácím trhu s oblečením již mnoho let. PaMaMi chce světu přinést důležitou zprávu – láska dokáže dobýt všechno, dokonce i obtížný střet s chladnou zimou. Společnost vyrábí a prodává moderní pokrývky hlavy, zejména teplé a příjemné na dotek dámské klobouky PaMami, stejně jako pánské a dětské.  PaMaMi se neomezuje pouze na tvorbu projektů pro zimní mrazy – v jejich bohatém sortimentu najdeme také široký výběr jarních a podzimních klobouků, po kterých stojí za to sáhnout vždy, když nám začnou mrznout uši.

Jak zdůrazňuje výrobce PaMaMi, klobouky  jsou hlavním odvětvím jejich podnikání, ale nejsou jediné, které tvoří jejich sortiment. Společnost úspěšně navrhuje další zajímavé doplňky, které nás také podporují v každodenních bitvách s nízkými teplotami, včetně m.in stylových šál, komínů, rukavic a souprav v mnoha módních barvách.

Kšiltovky PaMaMi – vysoká kvalita je základ

O tom, že čepice PaMaMi jsou teplé a pohodlné, svědčí především materiály použité k jejich šití. Společnost se zaměřuje pouze na takové suroviny, které jsou trvanlivé, pružné a zároveň nejsou častým používáním poškozeny. Důležitou výhodou  dětských klobouků PaMaMi a dámských klobouků   PaMaMi  je precizní povrchová úprava a složitě provedené detaily, jako je další bambule, stylová everze nebo rozšíření. Díky tomu klobouky dokonale sedí na hlavě a neškrtí.

Dámské čepice PaMaMi a dětské čepice PaMaMi jsou uchovávány v bohatých barvách, které dokonale zapadají do nejnovějších módních trendů. Podobně to vypadá i se speciálně vybranými řezy  klobouků PaMaMi, díky kterým tyto produkty oceňují lidé všech věkových kategorií as různorodým vkusem a preferencemi.

PaMaMi – klobouky a další!

Je PaMaMi jen čepice, šály a rukavice? Naopak! Stačí se podívat na jejich nabídku v internetovém obchodě a všimnout si, že tam jsou také módní svetry a pletené mikiny pro ni a on, návrhářské pončo pláště, vesty, pletené šaty a mnoho dalšího. Pro pohodlí a teplo nejmenších nabízí PaMaMi také velký výběr dětských přikrývek, které jsou šité z vysoce kvalitních materiálů, jako je 100% jehněčí vlna nebo 100% bavlna.