Načítání dat...
Casmir  
Casmir
Svůdné spodní prádlo Casmir Casmir je jednou z několika vynikajících polských značek erotického prádla. Sexy a smyslné spodní prádlo, které...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Svůdné spodní prádlo Casmir

    Casmir je jednou z několika vynikajících polských značek erotického prádla. Sexy a smyslné spodní prádlo, které najdete v jejich četných kolekcích, potěší nejen svým střihem a stylem, ale také barvami. Díky dokonalému přizpůsobení postavě a zároveň zakrytí případných nedostatků je toto spodní prádlo ideální pro každou ženu.

    Značka Casmir nabízí širokou škálu erotického prádla - od bodystocking, který ukazuje dravou ženskou přirozenost, až po jemné župany, které jemně a smyslně obepínají tělo a svádějí partnera. Erotické prádlo Casmir je nejčastěji vyrobeno z elastického, jemného saténu a krásné krajky. Značka se nebojí experimentovat s barvami. Často však sází i na klasiku - černou a bílou.

    Spodní prádlo Casmir dodává ženě nejen sebevědomí, ale také sex-appeal a dravost. Společnost nabízí také soupravy spodního prádla určené pro každodenní nošení. Díky jejich jedinečnosti se však vždy cítíte sexy a silná. Spodní prádlo Casmir poskytuje komfort a pohodlí při nošení. Je bezpečné pro vaši pokožku a díky vynikající kvalitě materiálů si dlouho zachovává svůj původní tvar a velikost.