Načítání dat...
Donella  
Donella
Spodní prádlo Donella – jednoduchý střih a pohodlí každý den Donella je turecký výrobce dámského a dětského spodního prádla, který působí n...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Donella – jednoduchý střih a pohodlí každý den

Donella je turecký výrobce dámského a dětského spodního prádla, který působí na polském trhu od roku 2004. Společnost je známá tím, že navrhuje univerzální a zároveň velmi pohodlné a praktické dámské spodní prádlo, které je bohaté na zajímavé střihy, klasické barvy a módní vzory. Nejoblíbenější po mnoho let  jsou dámské kalhotky Donella, které jsou jedinečnou kombinací pohodlí a atraktivního vzhledu, který milují jak mladé dívky, tak ženy, které si uvědomují své tělo.

Hlavním cílem značky Donella je navrhnout takové spodní prádlo Donella, které bude ideální pro každodenní nošení. Každý z jejich výrobků je vyroben z odolných a pokožku příjemných materiálů, jako je bavlna, modal a mikrovlákno. Díky tomu jsou kalhotky Donella, včetně m.in praktických kalhotek Donell, skvělé, když se nosí pod volnými kalhotami, stejně jako těsné sukně nebo šaty.

Kalhotky Donella pro děti – oblíbené výrobky nejmenších

Pro mladé zákaznice ve věku 2-11 let vytvořila Donella speciální kolekci kalhotek Donella pro děti, které upoutají pozornost svým jedinečným designem a módními barvami. Kalhotky Donella  pro děti jsou obvykle zdobeny zvířecími a pohádkovými motivy a celek je udržován v jasných, pastelových barvách.  Dětské kalhotky Donella pohodlně  padnou pro vaše dítě a bezkonkurenční odolnost. Díky tomu ani opakované praní v pračce nezpůsobuje jejich zničení a ztrátu původní barvy.