Načítání dat...
Samanta  
Samanta
Spodní prádlo Samantha Značka Samanta   působí v odvětví spodního prádla od počátku devadesátých let a nabízí podprsenky a kalhotky šité na...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Spodní prádlo Samantha

  Značka Samanta   působí v odvětví spodního prádla od počátku devadesátých let a nabízí podprsenky a kalhotky šité na míru ženám bez ohledu na věk, postavu a životní styl. Počáteční kolekce spodního prádla Samanta  byly udržovány v černé a bílé barvě, postupně se v nabídce značky objevily výrobky v odstínech červené nebo béžové a spodní prádlo s tetovacím efektem na kůži se stalo skutečným hitem. Na našich webových stránkách najde každá žena podprsenky a kalhotky polské značky Samanta, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, nesoucí certifikát zaručující kvalitu výrobku.

  Mít kvalitní spodní prádlo není jen otázkou luxusu nebo estetiky, ale má mnoho praktických a zdravotních výhod, které ovlivňují celkové pohodlí a pohodu – je to investice do našeho zdraví a pohodlí.

  Podprsenky Samanta – pociťte jedinečné pohodlí a praktičnost

  Podprsenky Samantha jsou vytvářeny s ohledem na různé potřeby a zkušenosti žen. Podprsenky jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly dostatečnou oporu a tvar poprsí, což je zásadní pro pohodlí po celý den. Bez ohledu na to, zda je klientem osoba, která preferuje měkké a lehké podprsenky s kosticemi, nebo push-up podprsenky, jemně zvedá prsa, na našich webových stránkách nepochybně najde něco pro sebe. V závislosti na typu výrobku mohou být podprsenky Samanta vyrobeny z hladkého tylu, mají profilované, vyztužené košíčky nebo detaily dokončené švýcarskou výšivkou, zdobené ručně vyráběnými luky. Ramínka podprsenky Samanta v mnoha modelech jsou nastavitelná a sponu na zadní straně výrobku lze upravit podle vašich potřeb. Mnoho materiálů, ze kterých jsou podprsenky Samanta vyrobeny, má certifikaci Oeko-Tex STANDARD 100®.

  Kalhotky Samantha – ideální pro každodenní stylizaci

  Na našich webových stránkách najde každá žena kalhotky z kvalitních materiálů, které se přizpůsobí tělu a zdůrazní výhody ženských tvarů. Výrobky jsou k dispozici v různých stylech a barvách, s převahou neutrálních odstínů, které jim umožní přizpůsobit se jakékoliv stylizaci. Dámské kalhotky Samanta, stejně jako podprsenky této značky, jsou vytvořeny s extrémní přesností a dokončeny ručně vyrobenými prvky. Vnitřní část výrobků je vyrobena ze 100% bavlny, zajišťuje pohodlí a správnou hygienu a také pečuje o ochranu intimních partií, snižuje riziko podráždění a kožních infekcí.

  Vyzkoušejte dámské  spodní prádlo Samanta, které nabízí atraktivní design a estetiku, jdoucí ruku v ruce s komfortem nošení a péčí o pokožku. Polská značka spodního prádla poskytuje odpovídající podporu a skvělou kvalitu, díky níž jsou  výrobky Samanta  odolnější a ziskovější.