Načítání dat...
Dámské plavky Ewlon Ewlon je značka založená na polském trhu v roce 1992. Jejím zakladatelem je Sławomir Zawadzki. Díky mnoha létům tvrdé a...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Dámské plavky Ewlon

    Ewlon je značka založená na polském trhu v roce 1992. Jejím zakladatelem je Sławomir Zawadzki. Díky mnoha létům tvrdé a intenzivní práce je dnes jedním z lídrů, pokud se jedná o plavky. Tento známý a uznávaný výrobce je plně oddaný svým drahým klientkám. Každá nová kolekce je dalším odhalením zajímavých návrhů pro nadcházející léto. Pestrost barev, vzorů a střihů, a k tomu všemu schopnost zvýraznit dokonalým způsobem ženské tělo je hlavním aspektem, proč ženy milují nosit na sobě plavky Ewlon. V létě jsou ideální na pláž, ale i na celoroční návštěvy bazénů.

    V bohatém sortimentu našich produktů pro Vás máme krásné a jedinečné svého druhu jednodílné plavky, ale také legíny, ve kterých se tato značka také začala specializovat. V této druhé kategorii produktů doporučujeme jedinečné modely, které perfektně tvarují postavu a způsobují, že v nich ženy vypadají fenomenálně. Pokud se chcete se značkou Ewlon vybavit senzačními plavkami nebo si koupit velmi kvalitní legíny pro každodenní nošení nebo ke sportování, tak Vás rozhodně zveme do našeho internetového obchodu.