Načítání dat...
Gossard  
Gossard
Luxusní spodní prádlo Gossard – dýchejte sebedůvěrou, vydechujte půvab Gossard je známá britská značka spodního prádla s více než stoletou ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Luxusní spodní prádlo Gossard – dýchejte sebedůvěrou, vydechujte půvab

Gossard je známá britská značka spodního prádla s více než stoletou historií, která byla založena v roce 1901 v Chicagu. Henry Williamson Gossard, tvůrce značky, se rozhodl vytvořit vlastní řadu spodního prádla Gossard, která měla vyniknout především nejvyšší kvalitou zpracování a mimořádným komfortem při každodenním nošení. Důkazem toho je četné vybavení používané v podprsenkách Gossard, vytvořené světoznámými návrháři Gossard, m.in pásy "Perma-lift", které jsou navrženy tak, aby zvedly poprsí a tak modelovaly ženskou postavu.

Ačkoli se zpočátku značka Gossard zaměřovala především na výrobu korzetů, inspirovaných korzetem slavné herečky Sarah Bernhardt, dnes jejich sortiment oplývá širokým výběrem podprsenek Gossard, smyslných kalhotek v různých stylech a lákavých bodysuit, korzetů a podvazkových pásů. Jejich originální střih a pečlivě vyvinutý design způsobují, že se každá žena cítí smyslně, přitažlivě a koketně.

Gossard podprsenky – potěší oko a hýčkají tělo

Gossard se již léta snaží dovedně kombinovat módní novinky s potřebami žen, které chtějí zdůraznit svůj sex-appeal a sebevědomí v každé situaci. Výsledkem je jejich rozsáhlá kolekce podprsenek Gossard, včetně bezešvých modelů podprsenky m.in Ggloss, které nejsou při nošení hladkých halenek průhledné a jsou tak pohodlné, že je na těle téměř necítíte. Druhým návrhem  jsou Gossard polstrované podprsenky, tj. mírně vyztužené a s nízkým můstkem, které jsou doporučovány zejména ženám, které chtějí zvětšit své poprsí a zdůraznit jejich přirozený tvar.