Načítání dat...
More  
More
Barevné ponožky More pro ženy a muže More je polský výrobce barevných ponožek pro ni a pro něj, který působí na pletacím trhu od roku 2014....
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Barevné ponožky More pro ženy a muže

    More je polský výrobce barevných ponožek pro ni a pro něj, který působí na pletacím trhu od roku 2014. Společnost vychází z rodinných tradic a bohatých zkušeností rodičů majitele, kteří již více než 20 let provozují vlastní ponožkovou firmu. V každém projektu More sock   vidíme odkaz na hlavní hodnoty, kterými se firma řídí, tedy péče o nejvyšší kvalitu zpracování, zaměření na detail, ale i rozbíjení vzorců, svoboda a odvaha.

    Dámské ponožky More i  pánské ponožky More jsou určeny pro lidi, kteří mají svůj vlastní styl a hodnoty, které s nimi chtějí sdílet. Barevné ponožky More  je ideální volbou pro lidi, kteří se nebojí jít životem proti proudu, mají odstup od světa kolem sebe a žijí podle vlastních pravidel. Hlavním mottem  značky More  je, že nemusíte být "někdo" – v každé situaci stačí, abychom byli sami sebou – obyčejní a přirození.

    V nabídce značky More najdeme velký výběr ponožek pro ženy i muže More – nohy, klasické ponožky a ležérní ponožky. A co víc, máme také  krátké, dlouhé, polofroté více ponožek a ty, které se prodávají v sadách obsahujících 3 nebo 4 páry ponožek. Další sady ponožek  jsou baleny v estetické krabici, díky které mohou být použity jako skvělý dárek pro milovanou osobu, např. u příležitosti narozenin, jmenin nebo Vánoc.