Načítání dat...
Erotické prádlo Plus Size Ženy rádi zdůrazňují svou krásu ženskost a sex- appeal. Snadno toho dokážete právě díky smyslnému erotickému prád...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Erotické prádlo Plus Size

    Ženy rádi zdůrazňují svou krásu ženskost a sex- appeal. Snadno toho dokážete právě díky smyslnému erotickému prádlu. Je doplňkem na těle každé ženy a bude se nepochybně prezentovat ojediněle na jejím tělu a plně zdůrazňovat vše to, co je v ní nejkrásnější. Andalea je značkou, která v tomto segmentu může hodně nabídnout. Tento výrobce se zaměřuje na kvalitu, třídu a také zdůrazňuje krásu ženského těla.

    V nabídce našeho obchodu najdete mnoho zajímavých návrhů, ktré jsou k dispozici v mnoha velikostech, a to jak pro ženy velikosti 38, tak pro ženy velikosti 56. Spousta materiálu napodobujících kůži, velmi odvážné návrhy, vázání, krajky a k tomu barva černá v popředí.To vše a mnohem více můžete obdržet pokud si vyberete právě tuto značku. Nabízíme sexy erotické košilky a smyslné sady pro dámy plus size. Navíc nabízíme také originální řešení pro muže – tanga dostupné v různých barvách a vzorech, díky nimž tato oblast sexu nabere ještě větší pikantnosti. Skvělá kvalita materiálu a provedení, vše vytvořené tak, aby se každá žena cítila vyjímečně, sexy a především žensky v nejlepším z možných způsobů.