Načítání dat...
Podprsenky ve velkých velikostech Viki Viki je značka, kterou nejvíce oceňují především ženy s většími křivkami, které se neustále potýkají...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Podprsenky ve velkých velikostech Viki

Viki je značka, kterou nejvíce oceňují především ženy s většími křivkami, které se neustále potýkají s problémem dobře zvolené podprsenky. Takže pokud si chcete vybrat, tak bezpochyby tento výrobce a jeho volba bude trefou do černého každé z žen. Značka nabízí řadu modelů, které plně uspokojí potřeby žen s velkými prsy. Mnoho barev, nejvyšší kvalita materiálu, plné pohodlí nošení. Co víc si můžete přát? Pokud dámské spodní prádlo, tak takové, které zaručí maximum spokojenosti z jeho nošení.

Náš obchod má ve své nabídce produkty Viki, mezi které patří mezi jinými šortky, které skvěle modelují hýždě a maskují veškeré nedokonalosti, a také podprsenky v mnoha vzorech, které je možné přizpůsobit očekáváním klientek. Bez ohledu na to, jaký model si každá z Vás vybere, budete určitě zcela spokojené se správným rozhodnutím. Černá podprsenka? Nebo snad bílá či tělová? Každý si zvolí takovou barvu jakou má rád a v jaké se cítí dobře. Základem je vybrat si pro sebe správnou velikost a tím se zaručí spokojenost a radost z nošení na 100%.