Načítání dat...
Masky na oči
Masky na oči Masky na oči – absolutní novinka na trhu erotických pomůcek – překrásná, zajímavá a hypnotizující nabídka,...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Masky na oči

Masky na oči – absolutní novinka na trhu erotických pomůcek – překrásná, zajímavá a hypnotizující nabídka, která ihned chytla za srdce milovníky erotického spodního prádla, neobvyklé doplňky a originální ložnicové novinky. Oblyčejové masky jsou obvykle vyrobené ze speciálně vyztuženého vyšívání v hluboké a smyslné černé barvě. Modely jsou formovány do podoby neobvykle dokonalých aplikací, ažurové koruny a efektivní záclonky na oči, které neskutečně krásně zvýrazňují tvář a nádherně odhalují hloubku ženského pohledu a umění večerního líčení. Perfektním doplňkem těchto pozoruhodných projektů jsou praktické a pohodlné elastické gumičky, které zaručují komfort používání a možnost přizpůsobení celku k idnividuálním požadavkům Zákaznic.

Masky na oči – nádech tajemna, zábavy a magie v jednom

Jejich historie se začala psát v Itálii, přesněji v Benátkách, kolem třináctého století. Právě v tomto období byl poprvé uspořádán benátský karneval, během kterého  se začaly nosit slavné masky na oči. O něco později, v 17. století, se benátský karneval stal oblíbenou událostí po celé Evropě a masky na oči se staly jakýmsi symbolem zábavy, radosti, magie a tajemství. Roky plynuly a nošení masek bylo kdysi zakázáno, aby se později vrátilo s rostoucí silou a zájmem veřejnosti. Masky na oči mají dnes obvykle dvě funkce – jsou smyslnou erotickou pomůckou pro výjimečné chvíle ve dvou nebo usnadňují usínání.

Erotické masky na oči – co to je?

Erotická maska  na oči  je malý kousek látky, který je určen k aplikaci na obličej. Takový prvek je nejen atraktivní erotickou pomůckou, ale také skvělým nápadem na malý dárek pro člověka, který rád experimentuje v ložnici. Erotické masky na oči používají i ti, kteří chtějí uspokojit své erotické fantazie neobvyklým způsobem. V tu chvíli  jim přichází na pomoc sexy BDSM maska na oči, která je jedním z hlavních prvků sadomasochismu.

Typy sexy očních masek

V erotickém průmyslu najdete širokou škálu pomůcek, které zpestřují společně strávené chvíle a zahřívají atmosféru v ložnici. Mezi erotickými očními maskami, po kterých saháme nejčastěji, můžeme zmínit:

- Krajkové masky na oči, které se mohou stát skvělým doplňkem smyslného outfitu do ložnice, stejně jako elegantních šatů na karnevalový ples. Díky použití složitě šité krajky se díky takovým maskám žena cítí smyslně a svůdně a zároveň si zachovává maximální pohodlí při jejich nošení. Důležité je, že krajkové masky na oči nezakrývají celý obličej a jsou k dispozici v různých provedeních a barvách, takže si každý může vybrat tu, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám;

Erotické masky na oči připomínající kukly, které jsou vyrobeny převážně z latexu. Takové masky se nosí přes celý obličej a dokonale se přizpůsobí jeho tvaru. Některé z nich mají další vychytávky, např. šňůrky na krk;

Sexy masky na oči v podobě obojku, které vám umožní ovládat partnera během sado-maso hrátek. Takové masky jsou obvykle vyrobeny z latexu a kůže;

- BDSM masky na oči s pumpičkou nebo hadičkami, které nemají otvory pro nos a ústa a někdy i pro oči. Osoba, která je nosí, má ráda různé neobvyklé hry v ložnici.

Mezi zákazníky jsou také velmi oblíbené masky na oči  napodobující vzhled zvířat, např. psa, kočky nebo králíka. Takové masky mohou účinně zahřát atmosféru v ložnici a také stimulovat představivost partnera, aby hrál smyslné role během milostné extáze.

Masky na spaní – záruka pohodlí a kvalitního spánku

Lidé, kteří mají problémy s usínáním a častým budením uprostřed noci, vědí, jak obtížné je najít způsob, jak udržovat správnou spánkovou hygienu. Řešením těchto nepříjemností mohou být  masky na spaní, které poskytují úplnou tmu, takže usínání je rychlejší a kvalita spánku se během okamžiku zlepší. Takové  masky na oči jsou k dispozici v různých provedeních (m.in. masky na oči na spaní z organické bavlny, hedvábí nebo saténu), stejně jako v zajímavých barvách a stylech, což z nich může udělat skvělý doplněk k nočnímu outfitu.

Masky na oči v Ekskluzywna.cz – vše, co potřebujete, za skvělé ceny!

Hledáte způsob, jak zpříjemnit atmosféru v ložnici nebo zvýšit komfort při spánku? Speciálně pro vás jsme připravili velký výběr erotických masek  na oči a masky na spaní, které jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale především praktické a pohodlné. Naše modelky mají elastické pásky, které zajišťují dokonalé přizpůsobení ženskému obličeji a nerozmazávají make-up, např. při pohlavním styku s partnerem.