Načítání dat...
Jagoda  
Jagoda
Spodní prádlo Jagoda – to, co se zde počítá, je vaše pohodlí a sebevědomí Jagoda je rodinná oděvní společnost, která vyrábí vysoce kvalitní...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Jagoda – to, co se zde počítá, je vaše pohodlí a sebevědomí

Jagoda je rodinná oděvní společnost, která vyrábí vysoce kvalitní spodní prádlo pro ženy již od roku 1996. V návaznosti na různorodá očekávání a potřeby zákazníků nabízí společnost jak klasické, tak i trochu extravagantnější a sexy modely spodního prádla Jagoda, které jsou k dispozici v různých stylech a barvách. Důležité je, že všechny kalhotky  a podprsenky Jagoda jsou šité z nejlepších materiálů, které nedráždí ženskou pokožku a umožňují dokonalé přizpůsobení se postavě.

V bohatém sortimentu spodního prádla  Jagoda najdete m.in podprsenky Jagoda: vyztužené, push-up, měkké a kojící, stejně jako kalhotky Jagoda a noční košile zdobené krajkou nebo velkolepé výšivky. Jak zdůrazňuje výrobce, dámy mohou najít spodní prádlo doslova v jakékoliv velikosti. Jagoda nabízí možnost šití podprsenky pro velmi velké poprsí, a to i s košíčkem až do velikosti K.