Načítání dat...
Dámské a pánské župany Dorota Dorota je značkou, která byla založená v roce 1989. Má mnoho zkušeností, odpovídající znalosti a již se řadu ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Dámské a pánské župany Dorota

Dorota je značkou, která byla založená v roce 1989. Má mnoho zkušeností, odpovídající znalosti a již se řadu let specializuje výrobou županů pro celou rodinu. To, čím se na trhu odlišuje je vysoká kvalita nabízených produktů doprovázená plným komfortem a pohodlím nošení a zároveň zaručením maximální praktičnosti.Veškeré župany, jaké nabízí výrobce Dorota jsou schopny splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

V sortimentu našich výrobků nabízíme mezi jinými jak perfektní dámské župany, tak fenomenální pánské župany. Různé vzory, barvy a modely plně přizpůsobené potřebám zákazníků. Župan je vynikající součástí Vaší garderóby, kterou si oblékáme na spodní prádlo jakmile vstaneme ráno z postele, během večera v pyžamu nebo košili před televizí nebo s nížkou v ruce, a také po opuštění koupelny, kde se teplota výrazně liší na rozdíl od jiných místností. Župany Dorota a také nabízené v našem sortimentu produktů podprsenky, šortky a tanga budou tou nejlepší volbou pro všechny naše zákazníky.