Načítání dat...
Noční prádlo T!ssi - odhalte krásu, díky které se budete cítit krásná Ať už se ženy nachází kdekoli, vždy sní o tom, že budou vypadat krásn...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Noční prádlo T!ssi - odhalte krásu, díky které se budete cítit krásná

Ať už se ženy nachází kdekoli, vždy sní o tom, že budou vypadat krásně, svůdně a přitažlivě. Nejinak je tomu i v ložnici. Proto se krakovská společnost Donna, založená v roce 1993, snaží naplňovat potřeby a touhy ženských srdcí. Noční prádlo Tissi, které představuje tato značka ve svých kolekcích, je mimořádná pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům v kombinaci s vynikající kvalitou.

Spodní prádlo Tissi je značka společnosti Donna. Mezi nabízenými návrhy jsou i pohodlná pyžama. I ty vzrobené ze saténu, viskózy anebo bavlny. Nemohou zde chybět také noční košile, včetně dravých, smyslných i těch sexy, a také župany.

Tým, který tvoří výjimeční lidé, jejichž vášní je - podle jejich vlastních slov - vytvářet jinou, krásnější realitu, nejenže dodává mnoha ženám sebevědomí prostřednictvím výjimečného stylingu, ale stará se také o jejich pohodlí a komfort. Krásné barvy, mimořádně široký výběr střihů a vzorů a smyslnost, která se v nich skrývá, jsou zárukou, že si noční prádlo najde přízeň každé ženy. Jak té, která ocení eleganci a klasiku, tak ženy, která si ráda hraje s novými trendy. Proto vás srdečně zveme k nákupu ještě dnes.