Načítání dat...
Luna – noční prádlo pro ty, kteří se chtějí cítit módně a pohodlně i během spánku Luna je polský výrobce nočního prádla, který zahájil svou...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Luna – noční prádlo pro ty, kteří se chtějí cítit módně a pohodlně i během spánku

  Luna je polský výrobce nočního prádla, který zahájil svou činnost na trhu s oblečením v roce 1990, ale teprve od roku 1992 podepsal své výrobky se značkou Luna. Od samého počátku se společnost zaměřuje na potřeby a očekávání současných i budoucích zákazníků. Z tohoto důvodu se noční prádlo Luna vyznačuje nejen atraktivním designem a barvami, ale také pečlivě vyvinutým střihem a použitím osvědčených, kvalitních materiálů.

  Lenka si je dobře vědoma toho, jak důležitá je noční regenerace pro každého člověka. Spodní prádlo Luna  si proto klade za cíl poskytnout zákazníkům správnou úroveň komfortu, aby se mohli plně zregenerovat a měli energii na aktivní start do dalšího dne. Materiály, které společnost používá pro výrobu svého pyžama Luna, jsou příjemné na dotek, přiléhající k tělu a prodyšné a zároveň nijak neomezují pohyb.

  Dámské pyžamo Luna – tradiční kvalita a moderní design

  Značka Luna se ve svých projektech zaměřuje na dvě skupiny příjemců – ženy a muže všech věkových kategorií. Zejména první z nich se může spolehnout na široký výběr dámských pyžam Luna, které jsou ideální pro léto i zimu. Pro teplejší noci nabízí společnost vzdušné noční košile Luna z lehkých materiálů, které zajišťují volné proudění vzduchu a pohodlný spánek i při vysokých teplotách mimo okno. Alternativou k nim jsou pyžama Luna, která se skládají z šortek a košil s krátkým rukávem.

  Pro zimní sezónu si dámy mohou vybrat dámské pyžamo  Luna s dlouhými kalhotami (nebo 3/4 délky) a noční košile  Luna s dlouhými rukávy. Aby si mohli ráno užít příjemný pocit tepla, mohou sáhnout i po měkkých a pohodlných dámských županech Luna s praktickými kapsami. Tečka nad "i" jsou zde  dámské teplákové soupravy Luna, které si mnoho žen vybralo jako náhradu za pyžamo Luna.

  Pánské pyžamo Luna – výrobky i pro ty nejnáročnější muže

  Luna ví, jak potěšit muže, kteří si chtějí vychutnat pocit pohodlí a příjemné relaxace nejen během dne. Jejich sortiment zahrnuje široký výběr pánských pyžam Luna, která potěší svým nadčasovým designem (m.in klasickou kostkou) a výraznými, tmavými barvami, které jsou mezi muži oblíbené již léta. To však neznamená, že milovníci klasiky a neutrálních vzorů nebudou moci této nabídky využít. Značka jim nabízí hladké, jednobarevné pánská pyžama Luna  a klasické župany Luna v různých délkách.

  O vynikající pověsti nočního prádla  Luna svědčí především pozitivní názory zákazníků, kteří oceňují vynikající kvalitu  pyžama Luna. Důležité je, že  jak pyžama Luna, župany Luna, tak tepláky Luna jim poskytují správné pohodlí a pocit bezpečí a v zimě přinášejí potřebné teplo i za extrémně chladných večerů.