Načítání dat...
Dámské plavky
Plavky a kostýmy Jak vypadat a cítit se dobře na pláži? Stačí si vybrat plavky, které dokonale splní vaše očekávání. Př...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Plavky a kostýmy

    Jak vypadat a cítit se dobře na pláži? Stačí si vybrat plavky, které dokonale splní vaše očekávání. Představujeme módní plavky v široké škále barev a vzorů, které umožní každé ženě užít si léto. Doporučujeme smyslné bikiny, monokiny, postavy tankini, vystavěné kostýmy zdůrazňující siluetu a velmi holčičí soupravy se sukní. Výběr  plavek je  obrovský a každý model je k dispozici v široké škále velikostí.

    Jednodílné a dvoudílné plavky

    Barevné a módní jednodílné a dvoudílné plavky jsou způsobem, jak si udržet styl i při relaxaci na pláži nebo při plavání v bazénu. Ačkoli plavky jsou  více spojeny s odhalujícími bikinami, existují způsoby, jak v nich vypadat dobře i přes nedokonalosti postavy. Vyčnívající břicho chytře maskuje jednodílný kostým s volánky nebo obálkovým překrytím. Tmavá barva po stranách poskytne efekt optického hubnutí. Dobrým řešením pro dámy s kulatými tvary je také tankini, tj. kalhotky a tričko s ramínky. Pro dámy, které chtějí maskovat kulaté boky, doporučujeme dvoudílné plavky  se sukní. Takové sady vypadají velmi žensky a odečítají roky. Naše nabídka obsahuje perfektní návrhy na opalování, koupání v moři a plavání v bazénu. Doporučujeme stylové a elegantní styly, stejně jako sportovní. Vynikající kvalita tkanin zajišťuje atraktivní vzhled oblečení po dlouhou dobu, a to i po mnoha praních a hodinách vystavení solné nebo chlorované vodě během koupání a slunce. Doporučujeme také působivé plážové šaty a tuniky, pánské plavky, plavecké čepice a brýle pro děti i dospělé.