Načítání dat...
Risocks  
Risocks
Risocks Správně vybrané a vyrobené z kvalitních materiálů ponožky jsou základem pro každodenní pohodu a pohodlí při chůzi. Ponožky nejsou j...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Risocks

Správně vybrané a vyrobené z kvalitních materiálů ponožky jsou základem pro každodenní pohodu a pohodlí při chůzi. Ponožky nejsou jen doplňkem ke zbytku oblečení. Poskytují tlumič nárazů mezi nohou a obuví, snižují tření a zabraňují odření. Dobře zvolené ponožky musí být vyrobeny z prodyšných materiálů, které zabraňují pocení nohou, měly by mít také správnou tloušťku v závislosti na ročním období. Všechny tyto funkce mají ponožky  od Risocks, které jsou skvělou volbou pro každého - také pro nejmenší, kteří jistě budou mít rádi barevné vzory  produktů Risocks.

Risocks je polská společnost, která zahájila svou činnost v devadesátých letech. Navržením modelů ponožek z materiálů, jako je vlna,  společnost Risocks uvedla na trh novou kvalitu. Risocks je také všestrannost - společnost nabízí ponožky pro léto a zimu, stejně jako péči o ekologii - výrobky jsou vyrobeny z přírodních surovin.

Risocks nabízí ponožky pro každé roční období a různé příležitosti, v jedinečných vzorech a barvách. Risocks jsou vyrobeny z originálních materiálů, jako je ovčí vlna, která chrání nohy před tepelnými ztrátami. Některé modely jsou také vyrobeny z alpakové vlny, což je skvělá nabídka pro zimu.

Risocks také nabízí ponožky pro děti, zdobené vzorem zvířat s vyčnívajícími ušima na prstech, což dává vizuálně atraktivní 3D efekt. Ponožky uvnitř jsou lemovány hustou kožešinou, kterou jistě ocení každý mladý spotřebitel při zimních hrách.

Ťapky a ponožky Risocks

Ve své nabídce má Risocks také mnoho modelů barevných a teplých baletních bot pro domácí použití, které poskytují pohodlí a příjemné teplo nohou. Podrážky baletních trubek jsou opatřeny protiskluzovým plastem, díky kterému můžete stabilně chodit po kluzké podlaze nebo panelech. Risocks ťapky jsou skvělou nabídkou pro lidi, kteří mají rádi zajímavé a barevné vzory domácí obuvi a zároveň chtějí, aby jejich nohy byly pohodlně zahřáté i doma.