Načítání dat...
Triumph  
Triumph
Triumf Triumph je jednou z nejznámějších a nejrespektovanějších mezinárodních značek specializujících se na výrobu spodního prádla, nočního...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Triumf

  Triumph je jednou z nejznámějších a nejrespektovanějších mezinárodních značek specializujících se na výrobu spodního prádla, nočního prádla a plavek. Značka Triumph a její  nabídka spodního prádla je na trhu známá již mnoho let (svou činnost zahájila v roce 1886), mimořádně se těší uznání a skupině důvěryhodných zákazníků. Dámské spodní prádlo Triumph na našich webových stránkách jsou především podprsenky a slipy kombinující pohodlí, kvalitu a styl.

  Spodní prádlo je oděv nošený pod svrchním oděvem, obvykle v přímém kontaktu s pokožkou. Poskytuje různé výhody, jako je ochrana proti růstu bakterií. Často se stává, že na trhu nenajdeme spodní prádlo vhodné pro naši pokožku a životní styl. Výběr spodního prádla, na rozdíl od zdání, ovlivňuje náš každodenní den – je to náš každodenní společník. Nezanedbávejte toto téma a postarejte se o kvalitní spodní prádlo. Široký výběr dámského spodního prádla poskytuje Triumph.

  Podprsenky Triumph

  Nedílnou součástí dámského šatníku, kterou je podprsenka, musí splňovat mnoho požadavků na pohodlí a oporu. Podprsenka musí být správně zvolena z hlediska konstrukce - správně vyztužena a navíc by měla mít pohodlnou formu upevňovacích a manévrovacích popruhů. Důležitou věcí, kterou je třeba věnovat pozornost dobré podprsence, je vysoká kvalita materiálu, ze kterého je vyrobena, stejně jako správně zvolená velikost a tvar. Dobrá podprsenka je taková, ve které nejsou popruhy ani příliš volné, ani příliš těsné, a ten, ve kterém košíčky nevyčnívají a správně podporují prsa.

  Na našich webových stránkách najdete různé  typy podprsenek Triumph – vyztužené, push-up, měkké nebo krajkové, odpovídající různým typům siluet a přizpůsobené různým obvodům hrudníku. Všechny modely z nabídky jsou vyrobeny z jemných, elastických a prodyšných materiálů šetrných k pokožce. Podprsenky Triumph jsou ideálním řešením pro náročné ženy, které jistě najdou podprsenku, která poskytuje pohodlí a pohodlí, stejně jako zdůrazňuje postavu. Podprsenky Triumph poskytují skvělou kvalitu, kterou zákazníci chválí již léta.

  Spodní prádlo Triumph

  Nabídka spodního prádla  Triumph zahrnuje také různé typy kalhotek, jako jsou bezešvé, tvarování postavy, krajky nebo vyrobené z materiálu imitujícího druhou kůži, což bude skvělý set se správně vybranou  podprsenkou Triumph. Dámské kalhotky mají svůj charakteristický střih – jsou vyšší než jiné typy kalhotek, což zajišťuje pohodlí při používání a nejsou viditelné pod oblečením. Značka Triumph  znamená výrobky nejvyšší kvality, vytvořené na základě mnoha moderních technologií, jako je inovativní technologie Dot-bonding, díky níž spodní prádlo nevyniká pod těsným oblečením.

  Dámské spodní prádlo Triumph jsou modely, které se osvědčily na trhu po mnoho let a poskytují skvělou kvalitu a pohodlí.