Načítání dat...
Lepítka na bradavky
Lepítka na bradavky Malé, nenápadné, ale provokující smysly – nipple covers jsou ideální nabídkou k rozptýlení během mi...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce
Výprodej

Anais Xylo Lepítka na bradavky

309,00 Kč
Ušetříte 185.40
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dnů: CZK
124,00
-60%

Lepítka na bradavky

Malé, nenápadné, ale provokující smysly – nipple covers jsou ideální nabídkou k rozptýlení během milostných hrátek pro páry, které ve svém ars armandi vyzkoušeli již vše a hledají něco, co překvapí oba partnery a při tom v nich probudí rutinou uspané již smysly. Námi nabízené ozdoby na bradavky budou kvintesencí svůdné ženskosti proměnlivě s dívčím hravým kouzlem a díky těmto doplňkům nabývají ještě více dvojznačného charakteru. Tyto extrémně erotické ozdoby na bradavky budou dokonalé při sólovém vystoupení společně se stylově a barevně ladícíma kalhotkama, punčochama nebo podprsenkou. Stojí za to mít odvahu a sáhnout si na zcela odlišnou metodu pokušení!

Návleky na bradavky aneb stylová cenzura v neobvyklé edici spodního prádla

Každá žena sní o tom, že se jednou za čas zblázní v ložnici a bude hrát koketu, která provokuje muže a rozpaluje jejich smysly. Místo klasického erotického prádla se může rozhodnout pro něco úplně jiného než obvykle, tedy... Návleky na bradavky! Tyto malé, nenápadné vychytávky jsou ideální jak pro opojné chvíle s partnerem, tak při nošení během dne, např. jako doplněk k odvážnému outfitu s hlubokým výstřihem a odhalenými zády (jako alternativa k samonosné podprsence) nebo k bílé, upnuté košili, pod kterou obvykle prosvítají ženské bradavky.

Návleky na bradavky, aneb smyslné prádlo nejen pro erotické tanečnice

Návleky na bradavky, pastie (doslova "placičky") nebo jednoduše návleky na poprsí, jsou typem samolepicích samolepek, které se umisťují na poprsí, aby zakrývaly bradavku, tedy bradavku a dvorec kolem ní. Návleky na bradavky byly vytvořeny ve 20. letech 20. století jako ženská reakce na cenzurní zákony. Zákony morálky jasně určovaly, jak velkou část těla může tanečník vystupující v nočním klubu odhalit a co musí být zakryto.

Zajímavé je, že první inspirace pro vytvoření  ozdobných krytů bradavek lze nalézt v módě na přelomu devatenáctého a dvacátého století. Tehdy se módní svět silně inspiroval kulturou Orientu a charakteristickými kostýmy tanečnic ze vzdálených zemí, které nosily podprsenky zdobené kovovými pláty zakrývajícími prsa. 

Postupem času se móda skrovných, ženských kostýmů začala přesouvat na uměleckou scénu v kabaretech, kočovných cirkusech i burleskních klubech, které se začaly těšit rostoucí oblibě na počátku dvacátého století. Stojí za zmínku, že prohibice byla v té době přísně zakázána, takže ženy ve snaze přelstít zákon obcházely všechny zákazy tím, že si bradavky zakrývaly speciálními nálepkami, tedy ničím jiným než erotickými kryty bradavek.

Typy dekorativních krytů bradavek

Kryty bradavek mohou být vyrobeny z různých materiálů, které zaručují pohodlné nošení a chrání pokožku před odřeninami.  Velmi oblíbené jsou zde silikonové a bavlněné návleky na bradavky, které si vybírají nejen ženy, ale i muži, např. sportovci. Lepidlo použité v krytech bradavek je drží na místě a zabraňuje jejich posunutí při pohybu.

S ohledem na funkci, kterou  mají kryty bradavek plnit, se rozlišují následující:

- kryty bradavek tělové barvy, které jsou navrženy tak, aby snižovaly viditelnost bradavek při nošení těsného, světlého oblečení;

Silikonové návleky na bradavky, které dokonale podpírají poprsí a jsou velmi dobrou alternativou k samonosným podprsenkám. Jedná se o opakovaně použitelné návleky na bradavky, které vám umožní obléknout si působivý outfit s hlubokým výstřihem a otevřenými zády;

návleky na bradavky s lemem na prsou, které fungují podobně jako push up podprsenka – opticky zvětšují poprsí a pod šaty s hlubokým výstřihem jsou téměř zcela neviditelné;

látkové kryty bradavek, které jsou k dispozici v různých barvách a tvarech. Toto je další příklad opakovaně použitelných návleků na bradavky, které lze s jistotou nosit každý den, a také doplněk k erotickému nočnímu prádlu pro romantický večer s partnerem.

Ozdobné návleky na bradavky – kdy se vyplatí po nich sáhnout?

Jak již bylo zmíněno, návleky na bradavky jsou spodní prádlo pro zvláštní příležitosti, ale i pro každodenní nošení. Určitě stojí za to se nad tím zamyslet před velkým výletem, na který si chceme vzít elegantní šaty s odhalenými rameny, odhalenými zády a hlubokým výstřihem. Takové samolepky dodají každé ženě sebevědomí a sex-appeal. Návleky na bradavky jsou také skvělou náhradou klasické podprsenky, která se nosí pod bílou halenkou nebo košilí. V době, kdy se teploty za oknem zvyšují, tyto samolepky stále poskytují pohodlí a vzdušnost.

Návleky na bradavky je také dobré nosit, když jdete do posilovny nebo na lekce jógy. To je důležité zejména pro ženy, které nechtějí, aby je podprsenka omezovala v pohybu, ale přesto chtějí zakrýt bradavky a snížit viditelnost pod oblečením. A nakonec poslední použití, tedy erotické návleky na bradavky  pro opojné chvíle ve dvou, které dodají sex-appeal každé ženě a uvolní povahu skutečné kokety a svůdnice.

Nejste si jisti, jaké návleky na bradavky zvolit? Podívejte se na naši nabídku v Ekskluzywna.cz a určitě najdete model, který dokonale podtrhne vaši krásu a postará se o mnoho hodin pohodlí při jeho nošení!