Načítání dat...
Sambario  
Sambario
Sambario Objevte každodenní spodní prádlo, užijte si svobodu pohybu a maximální pohodlí. Polská značka  Sambario nabízí široký výběr spodní...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Sambario

Objevte každodenní spodní prádlo, užijte si svobodu pohybu a maximální pohodlí. Polská značka  Sambario nabízí široký výběr spodního prádla  vyrobeného z nejkvalitnějších materiálů, v elegantních a ženských střihech, které zajišťují relaxační spánek. Spodní prádlo Sambario je především noční košile, ale i klasické kalhotky a tanga s přídavkem vkusných dekorativních detailů. Většina modelů v nabídce je noční prádlo v odstínech béžové a bílé, stejně jako nadčasové černé vzory, s přidáním romantických krajkových dekorací.  Návrhy společnosti Sambario jsou výrobky vyrobené mimo jiné z lehké bavlny, které se každý den dokonale starají o pohodlí a pohodu a poskytují pocit luxusu.

Spodní prádlo Sambario – kvalita a styl

Jedním z hlavních rysů dobře zvoleného spodního prádla je jeho přizpůsobení tělu a vyrobení z vysoce kvalitních materiálů. Modely z  nabídky spodního prádla Sambario  prezentované na našich stránkách budou trvanlivé a zaručí, že budou vypadat dobře po dlouhou dobu. Noční košile a spodničky Sambario se  postarají o pohodu každé ženy, umožní vám cítit se žensky a pohodlně, kombinovat pohodlí a styl a splňovat nejvyšší standardy kvality. Noční košile Sambario mají atraktivní střih pod poprsím, nastavitelná ramínka a trojúhelníkové košíčky a jsou vyrobeny z příjemného úpletu na dotek, který odpovídá různým chutím a potřebám. Spodní prádlo Sambario je nabídka pro ženy, které hledají funkční a atraktivní produkty.