Načítání dat...
Erotické podprsenky
Erotické podprsenky Podprsenky mají většinou jediný úkol a to přidržování a modelování poprsí. Jsou mezi nimi ale i tak...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Erotické podprsenky

Podprsenky mají většinou jediný úkol a to přidržování a modelování poprsí. Jsou mezi nimi ale i takové, které mají svým vzhledem působit na mužské smysly. Jsou zhotoveny z krásných krajek, jemného tylu nebo materiálu připomínajícího lidskou pokožku. Erotické spodní prádlo to jsou kromě krásných a sexy podprsenek také úžasné polopodprsenky, které skvěle zvýrazňují krásu ženských prsou. Bezpochyby stojí za to prohlédnout si nabídku našeho obchodu. Možná bys měl popřemýšlet o nákupu tohoto prádélka, které způsobí, že se večery strávené spolu stanou ještě krásnějšími.

Erotické podprsenky – smyslné, romantické a velmi ženské

Není žádným tajemstvím, že muži se učí vizuálně a rádi vidí své milé ve smyslném, sexy prádle. Krajky, složité průstřihy, průsvitné síťoviny – všechny tyto prvky mají silný vliv na mužské smysly a díky nim se žena cítí jako skutečná bohyně, která je sebevědomá a hrdá na své tělo. Jak dosáhnout takového efektu? Je to snadné! Stačí sáhnout po sexy podprsenkách, které dokonale podpírají a tvarují ženská prsa.

Sexy podprsenky – co to je?

Je všeobecně známo, že podprsenky by měly být praktické a pohodlné. Existují však situace, kdy žena chce, aby její spodní prádlo plnilo trochu jiné funkce než jen podpírání prsou. Pro ženy, které chtějí, aby podprsenka zdůraznila přednosti těla a zároveň vypadala mimořádně smyslně a svůdně,  jsou vytvořeny erotické podprsenky peek-a-boo. Jedná se o odvážný, otevřený střih dámského spodního prádla, který se doporučuje zejména pro opojné chvíle ve dvou. Jeho specifický střih krásně zvýrazní a nadzvedne prsa, takže muž nemůže odtrhnout oči od ženského těla.

Sexy podprsenky se skládají z podvazků a ramínka umístěného mírně pod prsy. Jeho úkolem je zvednout poprsí a jemně ho odhalit. Některé modely takových erotických podprsenek jsou  obohaceny o další kousky materiálu, které decentně zakrývají prsa, ale ve většině případů se jedná o tzv. otevřené podprsenky. Toto spodní prádlo je často zdobeno krásnou výšivkou, krajkou a tenkými pásky, které zdůrazňují pas. Sexy podprsenky peek-a-boo jsou k dispozici v různých barvách, takže je můžete snadno sladit s celou sadou spodního prádla a preferencemi ženy.

Pro jaká prsa jsou sexy podprsenky vhodné?

Erotické podprsenky se doporučují především ženám s pevnými a pružnými prsy. Na rozdíl od zdání zde na velikosti prsou příliš nezáleží, protože podprsenky s působivým rozparkem, bez košíčků nebo polootevřené mohou nosit i ženy s malými prsy.

To však neznamená, že by se majitelky méně pevných prsou musely takového řešení vzdát. V jejich případě  může být skvělým řešením sexy krajková podprsenka s nastavitelnými ramínky nebo malými rozparky na prsou. Takové spodní prádlo bude dobrou alternativou k podprsence pouze s kosticemi, která taková prsa nezvedne, stejně jako k podprsence s částečným košíčkem.

Erotické podprsenky – na co si dát při jejich výběru pozor?

Sexy krajková podprsenka nemusí být spojována s vulgárním spodním prádlem dostupným v mnoha obchodech s erotickými pomůckami. Důležité je však šikovně zvolit střih, který postavě správně padne – jak střihem, tak velikostí. Stojí za zmínku, že  při výběru erotické podprsenky hraje velkou roli také oblečení, protože ne každý outfit se k takovému spodnímu prádlu hodí. Pro každodenní vycházky se doporučují push-up erotické podprsenky, které opticky zvětšují a jemně zvedají prsa. V případě šatů s hlubokým výstřihem nebo šatů s otevřenými zády  může být lepší volbou sexy krajková podprsenka potažená tenkým materiálem, který jemně zakrývá prsa. Pro ženy, které se nebojí odvážného stylingu a chtějí zapálit smysly svého muže,  budou hitem erotické podprsenky s otevřenými košíčky.

Erotické podprsenky v Ekskluzywna.cz – záruka nezapomenutelných zážitků a kouzelných chvil jen pro dva

V našem internetovém obchodě jsme pro vás připravili širokou nabídku erotických podprsenek v různých barvách, stylech a velikostech, které každá žena snadno sladí se svou osobností a stylingem. Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, jedna věc je jistá – váš muž bude okouzlen vaším novým, svůdným vzhledem!