Načítání dat...
Plavky Self– originální design a výrazné, módní barvy Self  je polský výrobce  plavek, který pro nás již více než 26 let vytváří výjimečné ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Plavky Self– originální design a výrazné, módní barvy

  Self  je polský výrobce  plavek, který pro nás již více než 26 let vytváří výjimečné  návrhy plavek Self . Od samého počátku své existence má společnost jeden cíl, který lze vyjádřit slovy: "pouze pro vás". To znamená, že každý z jejich produktů je vytvořen s maximální péčí a péčí o každý, i ten nejmenší detail. Díky tomu jsou plavky Self nejen v souladu se současnými módními trendy, ale především šité na míru potřebám a očekáváním žen.

  V Ekskluzywna.pl jsme pro Vás připravili velký výběr Self koupelového prádla, vyrobeného z nejkvalitnějších materiálů a vhodného pro všechny typy postav. Mezi našimi produkty najdete jak dvoudílné plavky Self, tak smyslné tankini a klasické jednodílné kostýmy. Zákazníci mají také k dispozici módní plážové doplňky, jako jsou plážové sukně a pareo.

  Plavky Self – zdůrazněte, co je ve vás nejkrásnější a skryjte drobné nedostatky

  Self si je dobře vědoma toho, že každá žena má trochu jinou postavu, takže potřebuje úplně jiný typ plavek. Zatímco některé ženy budou vypadat skvěle  v plavkách Self nebo jednodílných plavkách, jiné budou preferovat odvážnější řešení v podobě dvoudílných plavek Self. Nicméně, bez ohledu na to, které řešení si vyberete, můžete si být jisti, že spodní prádlo Self dokonale zdůrazní výhody vaší postavy a přinese náznak ženskosti.

  Speciálně vyvinuté střihy plavek Self způsobují, že toto oblečení není během koupání průhledné a nezpůsobuje nepohodlí. A co víc, účinné volánky kolem boků dokonale tvarují postavu a zároveň maskují její nedokonalosti, jako jsou nadbytečné kilogramy. Použití šálků s dodatečnou náplní zdůrazňuje poprsí a umožňuje ženám cítit se zvláštní během dne stráveného na pláži.