Načítání dat...
Dámské a pánské župany Známá na polském trhu již skoro 20 let značka L&L je výrobcem vysoce kvalitních županů, díky čemu si každý od dítěte...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Dámské a pánské župany

    Známá na polském trhu již skoro 20 let značka L&L je výrobcem vysoce kvalitních županů, díky čemu si každý od dítěte, ženy až po muže najde pro sebe ideální model županu, který je nezbytností každého z nás mít ho ve svém šatníku. Żupan podle toho, z jakého je vyroben materiálu, může být skvělou volbou hned po odchodu z koupelny, může být doplňkem obléknutým ve wellness, ale i v dalších místech, kde se pečuje o krásu, bude také ideální volbou ihned po ranním probuzení nebo během večerního odpočinku po celém dni před televizí či s knížkou v ruce obléknutý na pyžamo nebo na noční košili.

    Náš obchod má ve svém sortimentu produktů k nabídnutí mnoho různých županů L&L, které se dokonale prezentují, příjemně se je nosí, a k tomu jsou vyrobené z materiálů, které zaručují trvanlivost na dlouhá léta. Stačí, že si jednou koupíte župan od tohoto výrobce a budete mít dlouhou dobu radost z praktického řešení, které tato značka nabízí. Hodně znalostí, zkušeností, vyškoleného personálu a k tomu přístup do dobře vybaveného strojového parku. To všechno způsobilo, že L&L je dnes průkopníkem a nebudete litovat vynaložených peněz na tuto značku.