Načítání dat...
Podvazkové pásy
Podvazkové pásy Punčochy skvěle zdůrazňují krásu ženských nohou, ale podvazkové pásy jim přidávají na ještě větší exklu...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Podvazkové pásy

Punčochy skvěle zdůrazňují krásu ženských nohou, ale podvazkové pásy jim přidávají na ještě větší exkluzivitě. Erotické spodní prádlo by nebylo tím, čím je bez podvazkových pásů. Náš internetový obchod má ve své nabídce mnoho různorodých modelů tohoto druhu. Můžeš si vybrat tradiční, které perfektně podtrhují krásu ženské postavy, nebo jestli dáváš přednost extravagantnějším kusům, tak můžeš zvolit ty s volánky, mašličkami nebo skvělými výšivkami. Rozhodneš-li se pro nákup punčoch, tak věz, že se nejlépe budou prezentovat s vhodným podvazkovým pásem.

Sexy podvazkové pásy – sofistikované doplňky pro speciální úkoly

Pečlivě vybrané dámské spodní prádlo je tajnou zbraní každé ženy, která ví, jak zdůraznit své osobní kouzlo a zahřát mužské smysly. Dobře střižená podprsenka a kalhotky, které dokonale padnou na tělo, nejsou jedinými prvky, po kterých může každá žena sáhnout, aby zdůraznila přednosti své postavy a zamaskovala její drobné nedokonalosti. V této roli skvěle poslouží i smyslné punčochy, které lze kombinovat s erotickým podvazkovým pásem. Efekt takové kombinace bude skutečně elektrizující!

Erotické podvazkové pásy – jak vypadají a k čemu slouží?

Sexy podvazkové pásy jsou doplňky spodního prádla, které mají podobu speciálního pásku kolem pasu nebo prvku umístěného na bocích. Opasky jsou obvykle vybaveny přídavnými popruhy, tzv. podvazky, které lze libovolně nastavit a přizpůsobit vašim potřebám. Popruhy jsou zakončeny plastovými nebo kovovými žabkami, které jsou určeny k upevnění a podepření punčoch.

Sexy podvazkové pásy – na co si dát pozor při výběru?

Z důvodu pohodlí při nošení by dobře zvolené erotické podvazkové pásy měly být pohodlné a neměly by nijak tlačit ani netlačit tělo. Pásy by také neměly být vidět pod oblečením a díky své specifické konstrukci musí stabilizovat retenci punčoch na nohách, což se promítá do pohodlí při chůzi.

Předpokládá  se, že erotické podvazkové pásy by měly být široké alespoň 5 cm, aby mohly stabilně spočívat na kyčelních kostech. Pokud jde o další podvazky, ke kterým jsou punčochy připevněny, měly by být široké 0,5-2 cm a musí být dokonale ploché. Stává se, že některé podvazky mají podobu gumičky nebo tenké saténové stuhy, ale měly by být pokaždé nastavitelné.

Sexy podvazkové pásy pro různé příležitosti

Ženy, které uvažují o koupi erotického podvazkového pásu, často věnují pozornost tomu, že model zakrývá vyčnívající břicho a zdůrazňuje jejich pas. S ohledem na ně byly vyvinuty široké, o něco více postavené podvazkové pásy s vysokým pasem, vyrobené výhradně z krajky nebo jemné saténové látky, které poskytnou mnoho hodin pohodlí při nošení.

Důležité je, že široké podvazkové pásy jsou ideální nejen pro každodenní situace, ale také večer, během romantických chvil ve dvou. Důmyslně vybraná výšivka  na sexy podvazkovém pásu, která je kombinována s krajkovou podprsenkou, je zárukou nádherného, smyslného vzhledu a základem pro vytvoření zajímavého outfitu na romantické rande ve dvou. Pro ženy, které hledají jiná řešení, existují nízké podvazkové pásy, které se zastaví na bocích, ale přesto poskytují pohodlné používání.

Váš vysněný erotický podvazkový pás pouze v Ekskluzywna.cz

Máte pocit, že štíhlé, dlouhé nohy jsou vaší největší devizou a přemýšlíte, jak to zdůraznit? Doporučujeme vám, abyste se seznámili s našimi modely sexy podvazkových pásů, které jsou k dispozici v Ekskluzywna.cz. Čeká zde na vás široká škála různých produktů, od jednoduchých a minimalistických, které dokonale zdůrazní vaši postavu, až po ty trochu extravagantnější, doplněné volánky, mašlemi a krásnou výšivkou. Naše podvazkové pásy jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, což vám umožní dokonale je sladit s vašimi potřebami.