Načítání dat...
Spodní prádlo Malinez – záruka pohodlí a pohody každý den Malinez je jedním z předních výrobců dámského spodního prádla v Polsku, navrženéh...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Malinez – záruka pohodlí a pohody každý den

Malinez je jedním z předních výrobců dámského spodního prádla v Polsku, navrženého podle sloganu: "necítíte, že mě nosíte". Jak  zdůrazňuje Malinez, společnost dokonale zná potřeby moderních žen, které hledají pohodlné a atraktivní spodní prádlo pro každodenní nošení. A co víc, jsou schopny reagovat na tyto potřeby a vytvořit vysoce kvalitní podprsenky Malinez pro ženy, které vypadají skvěle na těle a zároveň jsou příjemné na dotek a velmi ženské.

Podprsenky Malinez jsou vytvořeny v několika variantách, takže si každá žena může vybrat model, který nejlépe splňuje její očekávání. Mezi nejčastěji vybírané  podprsenky Malinez najdete m.in vyztužené podprsenky Malinez, mezi které patří především ty z kultovní  řady Malinez  Nicole a Calendula, které zaujmou zajímavým designem a sytými barvami. Všechny tyto výrobky jsou velmi dobře řezané, díky čemuž jsou doporučovány ženám všech věkových kategorií a velikostí.

Podprsenky Malinez – zde si každá z dam najde něco pro sebe

Ztuhlé podprsenky Malinez nejsou jedinými dostupnými produkty v nabídce výrobce. Jejich široký sortiment zahrnuje také smyslné, měkké podprsenky Malinez, podprsenky zvedání a modelování poprsí (např. push-up), stejně jako specializované podprsenky pro Amazonky. Zvláště ty jsou vytvořeny s extrémní přesností a pozorností ke každému detailu, takže bez ohledu na situaci se ženy mohou cítit dobře a pohodlně.

Spodní prádlo Malinez není jen o podprsenkách. Najdeme zde také široký výběr dámských slipů, tang nebo šortek, stejně jako noční prádlo, korzety s podvazkovými pásy, trička a topy. Budoucí nevěsty si zase mohou vybrat z různých modelů elegantního svatebního a  zeštíhlujícího prádla, které je ideální jak pro svatební den, tak pro svatební noc.