Načítání dat...
Jarek  
Jarek
Zimní čepice Jarek Značka Jarek je výrobcem specializujícím se na výrobě různého druhu pokrývek hlavy, ať jsou to klasické čepice s kšiltem...
Dowiedz się więcej
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Zimní čepice Jarek

Značka Jarek je výrobcem specializujícím se na výrobě různého druhu pokrývek hlavy, ať jsou to klasické čepice s kšiltem, vlněné dámské zimní čepice, čepice pilotky nebo klobouky. Je to jedna z předních značek na polském trhu, která má ve svém sortimentu bohatou a různorodou kolekci čepic, šál a komínů, které je možné zajímavým způsobem spolu kombinovat, a tím získat velice originální soupravu na období podzimu a zimy a ochránit se před mrazem, zimou a větrem.

Mezi produkty, které jsou dostupné v našem internetovém obchodě byla nabídka od značky Jarek připravená pro ženy a zahrnuje řadu vlněných čepic na podzimní a zimní období. Každý z dostupných modelů byl vyrobený z nejvyšší kvality materiálů, s důrazem na sebemenší detaily a s péčí o zajištění ženám tepla, ale také o zaručení plného pohodlí nošení vhodně zvolené pokrývky hlavy. Nabízíme zimní čepice s bambulí i bez ní, klasické přiléhající k hlavě, ale i delší zezadu, hladké nebo s jemnými doplňky. Máme pro Vás Drahé Dámy čepice, hodící se ke sportovním stylizacím, a také elegantní čepice. Nabízíme soupravy čepice s komínem, které se také skvěle prezentují. Stačí, že se na ně podíváte, koupíte a jednou si obléknete, a v té chvíli se stanou nejlepším doplňkem k zimní bundě nebo plášti.