Načítání dat...
Lee Cooper  
Lee Cooper
Spodní prádlo Lee Cooper – dokonalá kombinace sportovní pohody s metropolitní elegancí Lee Cooper je nejstarší evropská značka vyrábějící d...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Lee Cooper – dokonalá kombinace sportovní pohody s metropolitní elegancí

Lee Cooper je nejstarší evropská značka vyrábějící džínové oblečení, která dynamicky působí na globálním trhu s oblečením od roku 1908. Svou činnost zahájila výrobou džínových pracovních oděvů, které měly být vyváženy z Londýna do Jižní Afriky, kde byla poptávka po tomto typu výrobků na počátku dvacátého století velmi vysoká. Zajímavé je, že první klasické džíny se začaly vyrábět až po skončení druhé světové války – tehdy společnost získala své současné jméno Lee Cooper a stala se průkopníkem ve výrobě džínového oblečení v Evropě.

50.a 60. léta dvacátého století jsou obdobím, kdy pracovní oděvy Lee Coopera znal téměř každý a klasické džínové "zvony" se staly symbolem rock'n'rollové generace. Dnes se Lee Cooper zaměřuje nejen na výrobu džínového oblečení, ale také na vytváření spodního prádla Lee Cooper, které úspěšně kombinuje sportovní a městský styl.

Dámské spodní prádlo Lee Cooper – módní a pohodlné bez ohledu na situaci

Spodní prádlo Lee Cooper není hlavní činností společnosti Lee Cooper, ale tyto produkty jsou pozoruhodné svým bezkonkurenčním zpracováním a atraktivním designem.  Dámské spodní prádlo Lee Cooper je oceňováno především mezi mladými ženami, které se zaměřují na pohodlí a jednoduché, univerzální střihy. S ohledem na ně společnost vytvořila speciální kolekci  krajkových nožiček Lee Cooper, které jsou vyrobeny z měkké bavlny a obohaceny o protiskluzovou podrážku. Důležité je, že mají na vnitřní straně silikonový pásek, který zabraňuje sklouznutí baletních trubek z nohy.

Dobrou volbou pro každou moderní ženu jsou také dámské kalhotky Lee Cooper, které se často prodávají ve dvou baleních. Jedná se obvykle o hipsterské modely vyrobené z měkké bavlny, které mají pohodlný elastický pás v pase a nohy pečlivě zdobené plochými švy. Na gumě dámských kalhotek Lee Cooper je také vidět logo společnosti.

Pánské spodní prádlo Lee Cooper – nejen pro rebelující teenagery

Lee Cooper směřuje své produkty k širokému spektru mužského publika - jak mladých, aktivních milovníků městského stylu, tak dospělých mužů, kteří se starají o každodenní pohodlí. Právě pro ně byly vytvořeny mužské nohy Lee Cooper, které na rozdíl od modelů pro ženy přijímají řez mokasínů vyrobených z měkké, jemné bavlny na dotek. Důležité je, že pánské ponožky Lee Cooper pro muže jsou udržovány v tlumených, tmavých barvách.

Pokud jde o pánské kalhotky Lee Cooper, dominují zde bavlněné boxerky Lee Cooper  , ideální pro každodenní nošení. Vyznačují se univerzálním řezem se širokým pasem a plochými švy, které poskytují dokonalé přizpůsobení mužskému tělu. Jak  ponožky Lee Cooper, tak pánské kalhotky Lee Cooper jsou baleny v sadách obsahujících několik kusů, což je pro muže velmi ekonomická a pohodlná volba.