Načítání dat...
Parfait Dámské spodní prádlo Parfait je kombinací klasiky a pozornosti k detailu. Na našich webových stránkách najdete podprsenky a kalhotk...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Parfait

Dámské spodní prádlo Parfait je kombinací klasiky a pozornosti k detailu. Na našich webových stránkách najdete podprsenky a kalhotky přizpůsobené vašim potřebám a stylu, které poskytují správné pohodlí a pohodlí. Modely Parfait  jsou produkty dostupné v neutrálních barvách, které dokonale odpovídají jakékoli stylizaci. Značka Parfait nabízí měkké, klasické podprsenky s přídavkem korzetu, stejně jako kojící podprsenky, ideální pro matky. V obchodě Ekskluzywna.pl snadno najdete perfektní sadu dámského spodního prádla od značky Parfait.

Parfait spodní prádlo je již zmíněné unikátní měkké podprsenky, vyrobené z kvalitní bavlny, s košíčky zdobenými krajkou. U některých modelů jsou vložky v šálcích odnímatelné a dvoubarevné, s možností obrácení a přizpůsobení barvy stylizaci. Parfait měkké podprsenky nemají dráty obklopující poprsí, takže jsou velmi pohodlné na nošení a nedráždí pokožku. Podprsenky tohoto typu budou ideální volbou pro ženy, které oceňují pohodlí a chtějí cítit úžasné pohodlí nošení podprsenky.

Parfait nabízí také bardotové podprsenky s prodlouženým korzetovým příslušenstvím. Velkou výhodou tohoto typu podprsenky je výborná opora poprsí a pohodlná poloha prsou v košíčku. Bardot podprsenky s korzetem pomáhají tvarovat postavu zvýrazněním poprsí a pasu, takže každá žena vypadá štíhlejší a proporcionálnější.

Parfait kojící podprsenky

Parfait také nabízí kojící podprsenky, které poskytnou pohodlí a pohodlí každé matce při krmení jejího dítěte. Tento typ podprsenky je speciálně navržen tak, aby usnadnil kojení a poskytl matce diskrétnost a maximální pohodlí. Kojící podprsenka je vybavena odepínacími košíčky. Kojící podprsenky díky bočním kosticím poskytují silnou podporu poprsí, které je často bolavé a způsobuje bolesti zad a celkové nepohodlí. Každá kojící žena jistě ocení pohodlí kojící podprsenky, vyrobené z měkkých a elastických materiálů a poskytující dostatečnou diskrétnost a svobodu.