Načítání dat...
Cotton World  
Cotton World
Dámské a pánské spodní prádlo Cotton World – pohodlí a praktičnost každý den Cotton World je značka, kterou zná asi každý, kdo ocení vysoký...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Dámské a pánské spodní prádlo Cotton World – pohodlí a praktičnost každý den

Cotton World je značka, kterou zná asi každý, kdo ocení vysoký komfort nošení spodního prádla a chce chránit svou pokožku před podrážděním. Jak název společnosti napovídá, spodní prádlo Cotton World  je vyrobeno z přírodní a měkké bavlny na dotek, takže je ideální pro lidi s citlivou pokožkou. Cotton World klade zvláštní důraz na to, že značka je zákazníky vnímána jako vědomá si jejich potřeb a očekávání, což se promítá nejen do pohodlí zákazníků, ale především do jejich většího sebevědomí při nošení dámského a pánského spodního prádla Cotton World.

V bohatém sortimentu značky Cotton World  najdete m.in  dámské kalhotky Cotton World  (např. dámské kalhotky Cotton World) a velký výběr  pánských slipů Cotton World, včetně  pánských slipů  Cotton World a pánských boxerek Cotton World. Všechny produkty jsou k dispozici v mnoha velikostech a barvách. Dámské a pánské kalhotky Cotton World jsou baleny v několika párech, čímž vzniká jedna sada.