Načítání dat...
Knittex – certifikované spodní prádlo pro ženy, muže a nejmenší Knittex je rodinná firma působící již více než 35 let na polském trhu punčo...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Knittex – certifikované spodní prádlo pro ženy, muže a nejmenší

    Knittex je rodinná firma působící již více než 35 let na polském trhu punčochového zboží. Specializují se  na výrobu dámských a dětských  pletených punčochových kalhot a pletených ponožek   pro ženy, muže a děti. V posledních letech se na trhu objevila nová značka NOQ by Knittex, která nabízí své výrobky jak na firemních stáncích v nákupních centrech v Polsku, tak i v místních průmyslových obchodech a velkoobchodech. Dlouholeté zkušenosti  Knittexu na tuzemském trhu se spodním prádlem znamenaly, že dnes jsou jejich výrobky dostupné i v desítkách zemí světa.

    Vlajkovým produktem značky Knittex jsou samozřejmě dámské punčocháče Knittex a ty pro děti. V případě žen si zvláštní pozornost zaslouží vzorované modely, které jsou výsledkem využití moderních a pokročilých technologií. Díky tomu jsou nejen vizuálně atraktivní, ale především flexibilní a dokonale přizpůsobené ženskému tělu. Pokud jde o  pletené punčocháče pro děti, vládnou zde viskózové výrobky, jejichž nejlepším příkladem jsou punčocháče Agátka. Dívky mají tyto produkty opravdu rády, protože jsou příjemné pro pokožku, snadno se nasazují a jsou k dispozici v mnoha zajímavých barvách.

    Zapomenout nemůžete ani na ponožky Knittex, které si vybírají jak malí módní nadšenci (m.in podkolenky Knittex Molly), tak i dospělé ženy, které ocení originální design a originální design viditelný na ponožkách z pletené příze.