Načítání dat...
Plavkové podprsenky
Plavkové podprsenky v obchodě Ekskluzywna.cz Hledáte jedinečné plavkové podprsenky, ale chcete si vybrat každý díl zvlá...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Plavkové podprsenky v obchodě Ekskluzywna.cz

  Hledáte jedinečné plavkové podprsenky, ale chcete si vybrat každý díl zvlášť? Začněte od horního dílu plavek, který Vám správně zvolený pomůže zvýraznit silné stránky na pláži a během prázdninového odpočinku se v něm budete cítit dobře. Doby, kdy by obě části plavek měly být ve stejném střihu a barvě jsou dávno pryč. Pokud máte ráda módní experimenty a chcete vyniknout na pláži, tak se rozhodně podívejte na modely plavkových podprsenek v našem obchodě. Barevná a výrazná plavková podprsenka může být skvělým doplňkem například k pareo. Nemusíte si již kupovat dvoudílné plavky celé, ale můžete zkusit něco nového. Samostatná plavková podprsenka Vám zcela stačí ke změně bikiny například po těhotenství, když potřebujete novou velikost nebo střih.

  Jaký horní díl si správně zvolit k plavkám? Plavkové podprsenky pro každá prsa.

  Klasická plavková podprsenka je model vázaný za krkem pomocí šňůrky a košíčky mají tvar trojúhelníku. Takový model je ideální pro majitelky menších prsou. Stejně univerzálním řešením je balkonetka, která velmi připomíná klasickou podprsenku – také je vyztužená a má kostice. Perfektně se hodí k ženám, které mají střední a velká prsa. Menší velikosti ne vždy tak pěkně zdůrazní prsa, jako v případě klasických plavkových podprsenek. Kromě toho, v případě větších prsou se bude skvěle hodit horní díl plavek ve tvaru halter nebo braletka, které jsou vázané za krkem, ale mají širší ramínka a košíčky, než typické trojúhelníkové bikiny. Díky tomu podprsenka zůstane na svém místě a bude správně držet.

  Horní díl plavek bez ramínek

  Dalším typem módní plavkové podprsenky je tzv. bandeau, čili něco jako popruh na prsa. Tento model nemá žádná ramínka a perfektně se vyjímá na menším poprsí. Ženy, které mají tvar postavy přesýpacích hodin, budou potěšené jak jí pěkně bandeau zvýrazní. Bez ohledu na to, jaký střih plavkové podprsenky si vyberete, nezapomeňte na barvu. Zvolená kontrastně plavková podprsenka Vám umožní ještě více zdůraznit Vaše silné stránky a zároveň skrýt všechny nedostatky.