Načítání dat...
Cleo  
Cleo
Cleo – spodní prádlo pro ženy, které chtějí odhalit své silné stránky Cleo by Panache je známá značka spodního prádla, která je považována ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Cleo – spodní prádlo pro ženy, které chtějí odhalit své silné stránky

Cleo by Panache je známá značka spodního prádla, která je považována za mladší sestru Panache, britského výrobce vysoce kvalitního spodního prádla pro ženy. Spodní prádlo Cleo  je zaměřeno především na mladé ženy a teenagerky s většími prsy, které si rády hrají s barvami, jsou moderní a rády sledují světové trendy v módě spodního prádla.

V našem internetovém obchodě Ekskluzywna.pl nabízíme široký výběr spodního prádla Cleo, včetně m.in pestrobarevných podprsenek Cleo, správně přizpůsobených brazilských kalhotek a tang, které se dokonale přizpůsobí ženskému tělu. To, co charakterizuje tyto výrobky, je bezkonkurenční zpracování, módní střihy a výjimečný komfort nošení, bez obav z jakýchkoli omezení a omezení pohybu.

Podprsenky Cleo od Panache – toto spodní prádlo vám dodá sebevědomí

Podprsenky Cleo jsou volbou tisíců mladých žen a dívek, pro které se bohatá prsa často stávají důvodem pro komplexy. Originální střih v kombinaci s perfektním designem činí toto spodní prádlo dokonale oporou poprsí, a to i v případě velmi velkých rozměrů. Ve většině případů jsou podprsenky Cleo k dispozici v obvodu do 85 cm a v košíčcích do HH, jak dokládá m.in modely z řad Koko, Minnie, Addison a Alexis. Každý z nich vypadá na těle trochu jinak, ale všechny poskytují maximální pohodlí při nošení a jsou vizuálně atraktivní.

Za zmínku stojí také to, že podprsenky Cleo by Panache jsou nejen velkým výběrem velikostí, ale také různými styly, od modelů s měkkými košíčky až po plně vyztužené. Některé z nich byly obohaceny o tzv. boční panel, který krásně sbírá poprsí v podpaží a tvaruje celou postavu, což je důležité zejména pro plus size ženy. Důležité je, že podprsenky Cleo jsou často zakončeny jemnou, elastickou krajkou, což je chytrý patent v situaci asymetrie poprsí, např. kvůli hormonálním změnám probíhajícím v těle ženy.

Spodní prádlo Cleo – vyberte si perfektní kalhotky do setu

Většina žen si spodní prádlo Cleo by Panache  spojuje díky široké nabídce  podprsenek Cleo, ale nezapomeňte, že zde najdeme i různé typy dámských kalhotek. Nejoblíbenější jsou stylové kalhotky, těsně střižená tanga a sexy brazilky, které jsou na těle téměř nepostřehnutelné. Všechny tyto produkty jsou barevně sladěny  s podprsenkami Cleo, což vám umožní vytvořit zajímavé sady spodního prádla, doporučené pro každodenní i zvláštní příležitosti.

Podprsenky Cleo – spodní prádlo pro mladé a energické ženy

Cleo je řada spodního prádla od Panache navržená v souladu s nejnovějšími módními trendy.  Podprsenky Cleo jsou určeny energickým, energickým lidem, kteří milují módu a odvážný design.  Značka Cleo je spodní prádlo pro mladší skupinu zákazníků, kteří oceňují pohodlí a praktičnost. Správná konstrukce podprsenky zajišťuje dokonalé padnutí, dobrou oporu a sbírání poprsí, což je nesmírně důležité pro ženy s většími prsy.

Cleo by Panache jsou podprsenky vhodné pro každé roční období

Značka Cleo vydává každý rok dvě kolekce – jaro/léto a podzim/zima. Letní kolekce se vyznačují odvážnějšími, energičtějšími barvami. Kolekce podzim-zima jsou navrženy v tlumenějším, klasickém potlesku, což neznamená, že jsou nudné. Pro každý model podprsenkya vyhrazené jsou sladěny dámské kalhotky různých střihů.