Načítání dat...
Cristiano Ronaldo  
Cristiano Ronaldo
Luxusní spodní prádlo CR7 – cítit se jako skutečný muž! Spodní prádlo CR7 jsou výrobky podepsané jménem známého portugalského fotbalisty – ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Luxusní spodní prádlo CR7 – cítit se jako skutečný muž!

Spodní prádlo CR7 jsou výrobky podepsané jménem známého portugalského fotbalisty – Cristiana Ronalda. Jsou výsledkem spolupráce sportovce se známým newyorským návrhářem Richardem Chaiem, který je známý svou prací s takovými značkami jako Armani a Marc Jacobs. Každá  z kolekcí spodního prádla CR7  obsahuje čtyři samostatné řady a každý z produktů se vyznačuje moderním stylem, odvážnými barvami a jedinečným designem, který je schopen splnit požadavky i těch nejnáročnějších mužů.

Dlouholeté zkušenosti značky CR7 Cristiano Ronaldo, stejně jako její vynikající znalost potřeb mužů, učinily spodní prádlo a pánské noční prádlo Cristiano Ronaldo  (m.in pyžama a župany) dychtivě vybírané teenagery a muži po celém světě. Díky těmto produktům se každý muž může cítit originálně a luxusně, stejně jako si užívat mimořádného pohodlí při každodenním nošení spodního prádla CR7.

Boxerky Cristiana Ronalda pro muže, kterým záleží na jejich image

Spodní prádlo CR7 jsou výrobky vyrobené z vysoce kvalitního úpletu, který poskytuje pohodlí, neutlačuje mužské tělo a nedráždí pokožku. Mezi nimi najdete především volné pánské boxerky CR7 ze 100% bavlny, které velmi dobře sedí na těle a skvěle fungují při nošení v kombinaci s ležérními stylizacemi. Je ideální volbou pro muže, kteří se chtějí cítit pohodlně a pohodlně při dlouhých cestách v horách nebo během prázdninového výletu v tropech.

Kolekce pánských kalhotek CR7 zahrnuje také kalhotky vyrobené z lehkých syntetických vláken, díky kterým může mužská pokožka volně dýchat. Tento typ kalhotek CR7 se doporučuje nosit jak doma, tak jako doplněk elegantních outfitů, např. klasických obleků vybraných pro zvláštní příležitosti. V závislosti na modelu se pánské kalhotky a boxerky  CR7 prodávají v sadách obsahujících 2 nebo 3 kusy kalhotek. Všechny produkty jsou také k dispozici v plných velikostech, od S do XXL.