Načítání dat...
C+3  
C+3
 C+3 – pánské boxerky pro muže volící klasiku žánru. C+3 je jedním z lídrů mezi výrobci specializujícími se na výrobu vysoce kvalitního spo...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

 C+3 – pánské boxerky pro muže volící klasiku žánru.

C+3 je jedním z lídrů mezi výrobci specializujícími se na výrobu vysoce kvalitního spodního prádla pro muže. Společnost s dlouholetými zkušenostmi představuje širokou škálu modelů, včetně m.in boxerky C+3,  pánské kalhotky C+3  a další modely pánských kalhotek C+3. Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnější bavlny s příměsí polyesteru, která je prodyšná, pohodlná a dokonale přilne k mužskému tělu. Díky tomu se kalhotky C + 3 stávají vynikající volbou pro muže, kteří chtějí, aby spodní prádlo neutlačovalo a nedráždilo pokožku kolem intimních míst.

Spodní prádlo C+3 jsou výrobky, které se neustále vyvíjejí a mění svou podobu tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám a vkusu mužů. Dokonalým příkladem jsou  pánské boxerky C+3, které jsou vyrobeny výhradně z bambusového materiálu. Tato tkanina má antibakteriální a antifungální vlastnosti a také dokonale absorbuje vlhkost. Tento typ kalhotek C+3 je proto ideální volbou pro horké dny, kdy se chceme chránit před pocením a příjemným osvěžením.

Spodní prádlo C+3 – darujte mu jedinečný dárek pro zvláštní příležitosti

Pánské boxerky C+3 jsou typem spodního prádla, které si ženy ochotně vybírají jako vánoční nebo valentýnský dárek pro partnera, otce, bratra nebo přítele. To je dáno m.in univerzálním designem a klasickými barvami boxerek C + 3, které jistě osloví každého muže. Pánské boxerky a slipy C+3  jsou navíc k dispozici ve všech velikostech až do 5XL. Spodní prádlo se vyrábí ve standardní velikosti používané na trhu se spodním prádlem, takže je malá pravděpodobnost, že velikost bude špatně zvolena.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou pánských boxerek a slipů C+3. Tyto výrobky se prodávají jednotlivě nebo v sadě obsahující 2 nebo 3 páry kalhotek v různých barvách, takže každý člověk najde to, co potřebuje.