Načítání dat...
Spodní prádlo Ava – dopřejte si chvilku luxusu. Již více než 25 let je spodní prádlo Ava symbolem elegance, vysoce kvalitního zpracování a ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Spodní prádlo Ava – dopřejte si chvilku luxusu.

  Již více než 25 let je spodní prádlo Ava symbolem elegance, vysoce kvalitního zpracování a mimořádného pohodlí při každodenním nošení. Výrobky této polské značky milují nejen polské ženy, ale i ženy žijící v mnoha zemích východní a západní Evropy. Od počátku své existence se Ava snaží vyhovět potřebám žen, a proto pro ně navrhuje spodní prádlo dokonale přizpůsobené tělu a zároveň esteticky vyrobené, aby se v něm každá z dam mohla cítit sebejistě a žensky.

  V jejich široké a zároveň velmi rozmanité nabídce produktů najdete především dámské spodní prádlo Ava, které je zaměřeno na ženy s různými typy postav a oblečení v různých velikostech. Zde máme m.in. měkké podprsenky Ava pro ženy s malými nebo velkými prsy, extrémně pohodlná tanga a kalhotky, vícebarevné barevné oblečení, stejně jako poutavé noční prádlo a erotické prádlo.

  Podprsenky Ava – pro ženy, které se chtějí cítit opravdu žensky

  Podprsenky Ava jsou pravděpodobně největší skupinou produktů v nabídce polského výrobce. Ava přesně ví, co dělat, aby potěšila ženu a ukradla její srdce. S ohledem na ně  již mnoho let navrhuje elegantní podprsenky Ava, které se vyznačují neuvěřitelnou pozorností k detailu. Zdobené nastavitelné popruhy, ozdobné přezky a jemné krajky - zde vše dokonale ladí a vytváří soudržný celek.

  Ava nám nabízí velký výběr různých modelů podprsenek, od měkkých podprsenek Ava, které jsou ideální pro každodenní nošení, přes smyslné podprsenky a balkony, až po klasické styly, které vypadají skvěle pod elegantním oblečením. Stojí však za to zdůraznit, že ženy oceňují podprsenky Ava  nejen kvůli možnosti výběru svého oblíbeného střihu, ale také kvůli dostupnosti i těch nejvzácnějších velikostí, jako jsou košíčky velikosti A nebo F. To vše podle zásady, že každá žena má právo cítit se žensky a sexy.