Načítání dat...
Konrad  
Konrad
Spodní prádlo Konrad – stvořené pro ženy a jejich potřeby Konrad je polský výrobce  dámského spodního prádla, který dynamicky působí na trh...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Konrad – stvořené pro ženy a jejich potřeby

Konrad je polský výrobce  dámského spodního prádla, který dynamicky působí na trhu spodního prádla od roku 1990. Dlouholeté zkušenosti s výrobou a prodejem spodního prádla, stejně jako vynikající znalost potřeb a snů žen učinily z Konrad jednoho z předních polských výrobců korzetů. Jejich výrobky lze nyní zakoupit v mnoha zemích, například v m.in. Česká republika, Ukrajina, Slovensko, Německo, Lotyšsko, Estonsko, Rusko a Kazachstán.

Spodní prádlo Konrad jsou výrobky, které na první pohled zaujmou svým mimořádným designem a klasickými střihy, ze kterých nelze odtrhnout oči. Důležité je, že se společnost zaměřuje na nejvyšší kvalitu použitých surovin, o čemž svědčí použití m.in mikrovlákna s přídavkem Meryl, vyšívaného tylu a elastické krajky z Francie, Švýcarska, Španělska a Itálie.

Podprsenky Konrad – ideální velikost pro každou ženu

Konrad je značka, která miluje všechny ženy – bez ohledu na jejich postavu, rozměry, vkus nebo životní styl. V širokém sortimentu spodního prádla Konrad si každá z dam najde něco pro sebe. Za zmínku stojí především  podprsenky Konrad – stylové kliky, které opticky zvětšují a modelují poprsí, bez kostic, měkké, poloměkké   a polstrované podprsenky Konrad a bardoty. Důležitou součástí jsou také sportovní varianty, které jsou ideální volbou pro ženy vedoucí aktivní životní styl, stejně jako krajkové modely, které jistě dodají sebevědomí každé ženě.

Když už mluvíme o této kategorii spodního prádla, stojí za to se na chvíli zastavit na velikosti podprsenek Konrad. No, společnost se stará o vytvoření spodního prádla nejen  pro ženy s malými prsy, s košíčky A a B, ale také vyrábět podprsenky Konrad pro ženy s bohatými prsy, s košíčky velikosti I, J a dokonce i ... K! Jedná se o jedinečnou poctu ženám, které se navzdory své větší velikosti chtějí cítit žensky a stylově jak v každodenních situacích, tak ve zvláštních okamžicích svého života.

Dámské spodní prádlo Konrad – vytvořené z lásky k ženskému tělu

Konrad je značka, která se nezaměřuje pouze na výrobu podprsenek Konrad, i když je to rozhodně hlavní pilíř jejich podnikání. Ukazuje se, že ženy si mohou také vybrat smyslné a velmi pohodlné kalhotky a tanga Konrad, které jsou k dispozici v mnoha zajímavých, originálních verzích. Na druhou stranu máme také bezešvé a modelovací kalhotky, které vám umožní skrýt drobné nedostatky postavy a zdůraznit to, co je nejkrásnější v těle každé ženy.

Dámské spodní prádlo Konrad je také široký výběr korzetů, které zeštíhlují ženské tělo a zdůrazňují jeho přirozenou krásu a smyslné noční prádlo, včetně nočních košil, županů a body. Každý z těchto produktů je ideální pro každodenní nošení, stejně jako pro zvláštní, romantické chvíle strávené společně.