Načítání dat...
Spodní prádlo Lama – atraktivní design, který jde ruku v ruce s každodenním komfortem Lama je polský výrobce dámského, pánského a dětského ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

  Spodní prádlo Lama – atraktivní design, který jde ruku v ruce s každodenním komfortem

  Lama je polský výrobce dámského, pánského a dětského spodního prádla, který nám od roku 1990 poskytuje kvalitní a pohodlné spodní prádlo pro každou příležitost. Od samého počátku je hlavním cílem společnosti vytvořit spodní prádlo Lama, které splní očekávání všech zákazníků a zároveň bude praktické, pohodlné při nošení a v souladu s aktuálními módními trendy.

  Dámské spodní prádlo Lama i pánské spodní prádlo Lama jsou nejlepším příkladem toho, jak se můžete postarat i o ty nejmenší detaily, aniž byste zapomněli na nejvyšší kvalitu výrobků spodního prádla. Společnost se může pochlubit řadou certifikátů potvrzujících shodu  spodního prádla Lama s nejvyššími standardy kvality, včetně m.in certifikátů Textilního výzkumného ústavu v Lodži (Human friendly®, Child safe a Baby safe). ®®

  Lama se také zaměřuje na neustálý vývoj, o čemž svědčí unikátní kolekce dětského oblečení pod značkou Baby Luna. Stejně jako všechny výrobky s logem výrobce Luna jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a mají certifikát TEXTIL-CERT ("Human Friendly").

  Jak se vyrábí dámské a pánské spodní prádlo Lama?

  Značka Lama dobře ví, kolik detailů, které často skrývají veškerou krásu spodního prádla, mají vliv na konečný vzhled výrobku. Proto je spodní prádlo Lama rafinováno v nejmenším centimetru, šité z kvalitních materiálů, které se vyznačují dlouhodobou trvanlivostí a bezpečným složením. A co víc, v každé fázi výroby  je kontrolováno dámské  spodní prádlo Lama a pánské  spodní prádlo Lama z hlediska souladu s požadavky na přizpůsobení spodního prádla potřebám zákazníka.

  Spodní prádlo Lama je vytvořeno ve spolupráci se zkušeným týmem návrhářů, kteří dovedně kombinují mimořádný design, skvělou kvalitu a maximální komfort při nošení. Jejich úkolem je také promyšlený výběr odstínů, vzorů a střihů jednotlivých produktů tak, aby výsledný efekt splňoval očekávání zákazníků z celého světa, bez ohledu na jejich preference, velikost nebo siluetu.

  Dámské spodní prádlo Lama – navrženo pro nejniternější touhy každé ženy

  Orientaci na potřeby zákazníků lze vidět především v nabídce bohatého a vysoce diverzifikovaného sortimentu. Díky tomu je dámské spodní prádlo Lama schopno nejlépe zdůraznit vlastnosti ženské postavy a zvýšit sebevědomí každé z dam. V této roli m.in spodní prádlo zdůrazňující postavu, modelování a hubnutí, které je k dispozici v bohatých barvách, od klasické bílé a černé, přes tlumené pastely, až po výrazné, intenzivní barvy, funguje perfektně.

  Dámské spodní prádlo Lama jsou výrobky spodního prádla, které zaručují pohodlí i při každodenním nošení. Ženy, které si kdysi oblékaly dámské kalhotky Lama, nebo tanga Lama, mají možnost vidět, že pohodlné spodní prádlo nemusí být spojováno s módní nudou a klišovitým designem. Použití kvalitních materiálů znamená, že i v dámském pyžamu Lama má každá žena šanci cítit se opravdu výjimečně.

  Pánské spodní prádlo Lama – adresované každému skutečnému muži

  Značka Lama přistupuje ke svému podnikání komplexně, proto v jejich nabídce nemohl chybět široký výběr pánského spodního prádla Lama. Stejně jako v případě výrobků pro ženy, i pánské spodní prádlo Lama se vyznačuje dokonalým střihem, skvělou kvalitou zpracování a využitím nejnovějších technologií, díky nimž tyto výrobky získávají uznání mezi muži všech věkových kategorií. V kategorii  pánského spodního prádla Lama najdete m.in pohodlné kalhotky Lama, pánská pyžama Lama a  kraťasy, které potěší svým zpracováním a   sytými barvami.

  Jako zajímavost o činnosti Lama stojí za zmínku, že má také profesionální fotografické studio k pronájmu, které se nachází v sídle společnosti v Janki u Varšavy.