Načítání dat...
Dámské kalhotky – kalhotky, tanga Wol-bar Wol – Bar je výrobce spodního prádla, který na trhu působí již od roku 1995. Svojí nabídku směruj...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Dámské kalhotky – kalhotky, tanga Wol-bar

    Wol – Bar je výrobce spodního prádla, který na trhu působí již od roku 1995. Svojí nabídku směruje lidem, kteří si vsází mezi jinými na krásu, pohodlí, kvalitu a zajímavý design. Nabídka této značky zahrnuje různé produkty, které jsou vyrobené z prodyšného materiálu, měkkého a příjemného pro tělo. V závislosti na potřebách žen jsou produkty buď v hladké formě, nebo krajkové a s vysokým pasem – takové jaké si jen žena přeje!

    Nabídka našich výrobků, které zahrnuje tato značka, má k dispozici pro všechny ženy různé modely kalhotek. Nabízíme mezi jinými bezešvé tanga, krásně provedené šortky, klasické kalhotky. Část nabízených produktů je tvarující spodní prádlo, díky kterému je možné zakrýt všechny nedokonalosti a nedostatky postavy. Jsme přesvědčeni, že to, co se nachází v naší nabídce Vám dovolí si koupit takové kalhotky, ve kterých chození bude čistým potěšením. Příjemný pro tělo materiál v kombinaci s mimořádně pozoruhodným projektem dává možnost vytvořit produkty, jaké nám chce představit značka Wol – Bar. Každý model je nejlepším spodním prádlem pro všechny ženy, které chtějí získat řešení poskytující spokojenost a ne pouze povinnost si je muset obléknout na sebe.