Načítání dat...
Hot in Here  
Hot in Here
Hot In Here Hot In Here   produkty jsou návrhy pro statečné ženy, které mají rády neobvyklé typy spodního prádla. Hot In Here nabízí mnoho...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Hot In Here

Hot In Here   produkty jsou návrhy pro statečné ženy, které mají rády neobvyklé typy spodního prádla. Hot In Here nabízí mnoho různých modelů bodystocking – spodní prádlo kombinující podprsenku, kalhotky a podvazkový pás. Jinými slovy, jedná se o jednodílné oblečení, které pokrývá celé tělo, stejně jako punčocháče, ale je vyrobeno z tenké, elastické a obvykle průhledné tkaniny, tzv. Síťoviny nebo krajky.

Body Hot In Here – spodní prádlo s drápem

Kolekce spodního prádla Hot In Here je založena na krajkových prvcích  a  je produktem pro ženy, které chtějí pozvednout atmosféru a zdůraznit svou ženskost a bojovnost. V závislosti na modelu jsou spodní prádlo dostupné na našich webových stránkách odvážné návrhy, které kombinují elegantní a vystavují tělo majitele.

Body Hot In Here se liší v závislosti na modelu v typu krajky, dekorací nebo popruhů. V nabídce jsou také modely s rozparkem v rozkroku a krátké šaty. Nepochybně se jedná o návrhy pro ženy, které chtějí okouzlit svým šarmem a postavou.