Načítání dat...
Dámské spodní prádlo Henderson – pro vaše pohodlí v kteroukoli denní i noční dobu Henderson Ladies je polská oděvní značka specializující s...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

    Dámské spodní prádlo Henderson – pro vaše pohodlí v kteroukoli denní i noční dobu

    Henderson Ladies je polská oděvní značka specializující se na výrobu a prodej dámského spodního prádla. Je součástí akciové společnosti Esotic & Henderson, která se již řadu let zabývá návrhem, výrobou a prodejem oděvů a kosmetiky. Dámské spodní prádlo Henderson jsou  prvotřídní produkty, které si s radostí vybírají aktivní a sebevědomé ženy, které se chtějí cítit pohodlně a stylově bez ohledu na okolnosti. Moderní design a atraktivní střih v kombinaci s nejvyšším komfortem používání činí podprsenky a pyžama Henderson Ladies ideální pro nošení v každém ročním období a při každé příležitosti.

    Nespornou výhodou spodního prádla Henderson Ladies  je skutečnost, že je vyráběno na bázi přírodních a na dotek příjemných materiálů. Základní složkou všech  výrobků Henderson Ladies je bavlna - látky obsahující 100% bavlnu, stejně jako látky s příměsí elastanu. Kromě bavlny jsou materiálem často voleným pro výrobu spodního prádla Henderson Ladies  bambusová vlákna, která mají přirozené antibakteriální vlastnosti a jsou 100% biologicky odbouratelná. V zájmu funkčnosti vybraných modelů, především podprsenek Henderson Ladies pro  aktivní ženy, jsou použita také syntetická vlákna, která umožňují optimální pružnost a nízkou absorpci vlhkosti.

    Dámské denní a noční prádlo Henderson – co zde najdete?

    Spodní prádlo Henderson Ladies je především stylové a pohodlné  podprsenky Henderson Ladies, které jsou k dispozici v různých velikostech a stylech (m.in bardotki, krajky, s kosticemi a kliky), stejně jako kalhotky Henderson Ladies z měkké bavlny. Důležité je, že jejich rozsáhlý sortiment zahrnuje také pyžama Henderson Ladies, která jsou ideální pro romantické chvíle pro dva, stejně jako líný večer s přítelem při sledování vašeho oblíbeného filmu.