Načítání dat...
Wonderbra  
Wonderbra
Wonderbra – spodní prádlo pro ženy všech velikostí Wonderbra je legendární kanadský výrobce spodního prádla, jehož historie sahá až do roku...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Wonderbra – spodní prádlo pro ženy všech velikostí

Wonderbra je legendární kanadský výrobce spodního prádla, jehož historie sahá až do roku 1935. Společnost je známá tím, že navrhuje vysoce kvalitní Wonderbra s výrazným tvarem, který dokonale zapadá do těla žen, bez ohledu na jejich velikost. V roce 1963 vytvořila americká návrhářka Louise Poirier první push-up podprsenku na světě pro Wonderbra, která nadobro změnila myšlení ženského spodního prádla.

V roce 2009 se do prodeje dostala revoluční podprsenka Wonderbra Perfect bez ramínek  založená na ručně tvarované technologii, která vám umožní zvednout poprsí. V roce 2010  se kolekce Wonderbra  přidala o podprsenku Full Effect, jejíž speciální design umožňuje opticky zvětšit poprsí až o dvě velikosti. Tyto modely, stejně jako mnoho dalších typů Wonderbra, najdete v našem internetovém obchodě, kde jsou k dispozici v různých barvách a velikostech.

Wonderbra – spodní prádlo, které okouzlí váš styl

Kolekce Wonderbra  zahrnuje modely, které jsou ideální pro každou příležitost - jejich jedinečný střih je dělá skvěle vypadat pod těsnými šaty, stejně jako pod vzdušnou halenkou nebo topem. Dámy si mohou vybrat z m.in hladkých podprsenek Wonderbra, které přilnou k pokožce jako druhá kůže, stejně jako elegantní Wonderbra složitě zdobené krajkou a tylem.

Push-up podprsenky od Wonderbra jsou velmi oblíbené u žen, které se vyznačují tepelně tvarovanou konstrukcí s mírně prodlouženým pasem a zapínáním na háček. Takové Wonderbra jsou k dispozici s nebo bez popruhů, stejně jako s profilovanými košíčky, které krásně přiléhají k prsům. V zájmu lepší stabilizace poprsí jsou podprsenky Wonderbra obohaceny o silikonový pás a svislé kostice, které navíc zabraňují zvrásnění materiálu.