Načítání dat...
Avanua  
Avanua
Smyslné spodní prádlo Avanua Společnost Avanua je našim původním výrobcem erotického spodního prádla. Veškeré výrobky pocházející z jeho ko...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Smyslné spodní prádlo Avanua

Společnost Avanua je našim původním výrobcem erotického spodního prádla. Veškeré výrobky pocházející z jeho kolekce jsou vyrobeny v Polsku. Vyráběné jsou z dokonalé kvality materiálu a mají certifikaci Oeko-Tex. Co odlišuje spodní prádlo Avanua od ostatních návrhů, je skutečnost, že materiály použité k vytvoření všech kolekcí nezpůsobují alergie a nebarví. Můžete si tedy být jisti, že až se je rozhodnete koupit, budete si moci dlouho užívat nezměněný stav po velmi dlouhou dobu. Ve své nabídce má tato značka mezi jinými korzety, body, košilky a sety skládající se ze tří částí – podprsenky, kalhotek a podvazkového pásu. Smyslné, upoutávající zrak a zvýrazňující ženskou krásu spodní prádlo Avanua je návrh, který může použít bezpochyby každá žena. Černá, červená, béžová, bílá a šedá – jsou nejčastější barvy, se kterými se můžete v portfoliu tohoto výrobce setkat.

Úžasné košilky nebo korzety jsou kombinací třídy, elegance, nevinnosti a sexappealu. Takovou výbušnou směs je možné najít téměř v každé nabídce od značky Avanua. Zapalující smysly a stimulující představivost spodní prádlo je velice pohodlné při nošení. Volba správné velikosti zajistí, že nic nebude tlačit a omezovat pohyb.