Načítání dat...
Panache  
Panache
Panache – spodní prádlo, díky kterému se budete cítit 100% jako žena Panache  je britský výrobce dámského spodního prádla, který je považov...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Panache – spodní prádlo, díky kterému se budete cítit 100% jako žena

Panache  je britský výrobce dámského spodního prádla, který je považován za světového lídra ve výrobě podprsenek pro ženy s košíčky ve velikosti D+. Společnost vytvořila až 5 různých značek podprsenek Panache, které jsou určeny pro ženy s různými preferencemi, typy těla a potřebami. Všechny tyto produkty mají jedno společné – lásku k ženské kráse a přírodním tvarům. Důkazem toho je slogan, který se často objevuje u  návrhů podprsenek Panache: "Jsem Panache – jsem víc než jen velikost".

Spodní prádlo Panache je především synonymem vysoké kvality a dlouhodobé spolehlivosti. Kromě samotného designu a speciálního řezu přikládá společnost velký význam kvalitě svých výrobků. To se odráží m.in v materiálech použitých pro jejich výrobu, které jsou měkké a šetrné k pokožce, díky čemuž jsou schopny uspokojit potřeby žen s plnými prsy, a to i ve velikostech až 90O / 40K.

Panache Sport – sportovní podprsenka pro milovníky aktivního životního stylu

Důležitou větví vývoje značky Panache je design moderních  sportovních podprsenek Panache z řady Panache Sport, které jsou považovány za nejlepší sportovní podprsenky na trhu pro ženy s většími prsy. Tyto výrobky jim zaručují nejen bezkonkurenční podporu a stabilitu, ale také pohodlí při provozování různých druhů sportů.

Stojí za zmínku, že sportovní podprsenky Panache Sport jsou navrženy na základě revoluční 3D metody a biomechanické technologie. Díky tomu nestlačují hrudník a umožňují snížit prsní šoky až o 83%. To vše proto, aby se ženy s plnějšími tvary necítily vyloučeny v žádné oblasti a mohly dosáhnout svých sportovních cílů, i když zahrnují jít do posilovny nebo běžet maraton,

Panache Plavecké prádlo – plavky všech velikostí

Stojí za zmínku, že spodní prádlo Panache není jen stylové podprsenky, po kterých mohou ženy dosáhnout každý den. Je to také široký výběr plavek z řady Panache Swim, které dokonale podpírají ženské poprsí a přizpůsobují se její postavě. Můžeme si vybrat nejen oblečení se dvěma koupelemi  s podprsenkami Panache ve stylu plunge, bandeau nebo balkonetki, ale také tankini nádherně modelující prsa a klasické jednodílné oblečení, které zdůrazňuje výhody celé ženské postavy.