Načítání dat...
Punčocháče Omsa – nepostradatelný prvek každé elegantní stylizace Omsa je výrobcem vysoce kvalitního punčochového zboží, které se zaměřuje ...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Punčocháče Omsa – nepostradatelný prvek každé elegantní stylizace

Omsa je výrobcem vysoce kvalitního punčochového zboží, které se zaměřuje na výrobu elegantních dámských punčochových kalhot Omsa . Společnost s dlouholetými zkušenostmi věnuje zvláštní pozornost potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří se chtějí cítit pohodlně a stylově v každé situaci. Výrobce punčochových kalhot Omsa jim proto nabízí široký výběr modelů různých tlouštěk, od 8 do 120 DEN, takže dámy je mohou používat jak v létě, tak v chladných zimních dnech.

Mezi nejoblíbenější modely punčochových kalhot  Omsa patří modely Omsa Velour 15 DEN a Omsa Velour 40 DEN, které jsou matné a vyrobené z mikrovlákna a nemají na prstech další výztuhy. Za zmínku stojí také barvy punčochových kalhot Omsa – tyto produkty jsou k dispozici v široké škále barev, od velmi světle béžové až po klasickou černou, dokonale doplňující většinu elegantních stylizací.