Načítání dat...
Lapinee  
Lapinee
Spodní prádlo Lapinee – ušité na míru vašemu tělu jako druhá kůže Lapinee je polský výrobce dámského spodního prádla, který je již mnoho le...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Spodní prádlo Lapinee – ušité na míru vašemu tělu jako druhá kůže

Lapinee je polský výrobce dámského spodního prádla, který je již mnoho let známý pro vytváření spodního prádla druhé kůže. Společnost dovedně kombinuje nejvyšší kvalitu svých výrobků s péčí o každý, i ten nejmenší detail a použití osvědčených surovin. Výsledkem je, že dámské spodní prádlo Lapinee poskytuje maximální pohodlí při nošení, zvyšuje sebevědomí každé z dam a umožňuje jim cítit se žensky bez ohledu na situaci.

Bezešvé spodní prádlo Lapinee  s plným střihem je šité z ultratenkého a příjemného na dotek mikrovlákna, které je zakončeno laserovými řezy. Díky tomu tyto výrobky nestlačují ani netírají tělo, a to ani v případě lidí s citlivou pokožkou. Nabídka společnosti zahrnuje m.in pohodlné dámské kalhotky Lapinee a trička Lapinee,   které jsou k dispozici v klasických i tlumených barvách (m.in bílá,  černá a béžová). Některé z produktů také zaujmou krajkovým povrchem, díky kterému  se spodní prádlo Lapinee stává ideální volbou pro zvláštní příležitosti.