Načítání dat...
DC Girl  
DC Girl
DC Girl – kalhotky pro děti a ženy šité pro pohodlí DC Girl je známá a respektovaná mezi ženami výrobce dámského a dětského spodního prádla...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

DC Girl – kalhotky pro děti a ženy šité pro pohodlí

DC Girl je známá a respektovaná mezi ženami výrobce dámského a dětského spodního prádla, která je známá pro navrhování kalhotek ideálně přizpůsobených preferencím nejmladších a ženské postavy. V jejich nabídce najdete především dámské kalhotky  DC Girl a kalhotky DC Girl pro děti, které se vyznačují atraktivním designem, krásnými barvami a jsou vyrobeny z měkkých, příjemných na dotek příjemných látek.

Společnost věnuje zvláštní pozornost skutečnosti, že dámské kalhotky DC Girl jsou šité z jemného úpletu, který je vzdušný a poskytuje svobodu jejich každodenního nošení. Tento typ dámských kalhotek DC Girl je doporučen zejména ženám, které ocení jednoduchý střih a složitě vybrané detaily, jako je jemná krajka podšitá materiálem, který vypadá krásně na ženském těle a zároveň jí poskytuje ještě větší pohodlí.  Dětské kalhotky DC Girl jsou vyrobeny ze 100% bavlny a zdobeny barevnými potisky s pohádkovými postavičkami, které si zachovávají svůj původní vzhled i po opakovaném praní.